Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meglepődnek az autósok ha...

Qvasz kérdése:

Meglepődnek az autósok ha télen egy motorost látnak a közúton hideg időben? Ciki ez a motorosnak?

Figyelt kérdés

Miért ne lehetne télen motorozni? Nem a gyorsasági motorokra gondolok hanem a nagytestű túrarobogókra amiken a menetszelet se érzi az ember.

Valaki a munkájából kifolyólag motorozik télen (nah meg nagyon fanatikus motorosok mint én) De hallottam már olyanról, hogy szándékosan elkaszálták a motorost azzal az indokkal hogy "mi a fenét keres itt motorral ilyen hidegben?"


2009. jan. 12. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Én autós vagyok (és motoros is, de télen neeeem :D)

Nem hiszem, hogy meglepődnek az autósok. Én inkább olyanra gondolok amikor meglátok egy motorost mínusz 7 fokban, hogy "basszus, szegény, ráfagy arra a motorra". Egyszer kénytelen voltam motorral kihúzni egy telet, mert nem volt kocsim. Hát, az borzasztó volt. Tönkremennek az izületek is, nem nagyon éri meg sztem.

De mivel motorra nincs téli gumi, 7 fok alatt bekeményednek a gumijai, sokkal balesetveszélyesebb, nem tapad az útra. Sztem ne nagyon motorozz ilyenkor. Legalább egy kis enyhülést várj meg.

De minden jót! (egy fázós- női motoros társ)

2009. jan. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat vezetek, de én se lepődöm meg, egyébként is sok segédmotoros közlekedik országúton is, engem sose zavartak a motorosok közlekedés közben, (csak ha nyáron az ablak előtt nyúzzák, húzzák, attól bedühödök)
2009. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, remélem hogy ez a véleménye minden autósnak :) 7 fok alatt én se szívesen ülök motorra de valahogy muszáj közlekedni és kocsi csak ősszel várható... :s
2009. jan. 12. 22:34
 4/5 anonim válasza:

egyetertek az elottem szoloval. Telen / es persze az oszi idoben is a motorozasnak ket komoly hatranya van:

1.) piszok hideg van motoron 10 fok alatt. Monjuk ezt meg at lehet hidalni ruhazattal.

2.) a motoron ket kerek van, es nincs teligumi. Ez nem kicsit neheziti meg a vezetest. En spec. telen nem motorozok egyszeruen nem eri meg a faradtsagot.

Cikinek biztos nem ciki.

2009. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

szerintem nem ciki a motorosnak...

sajna nekem még nincs saját motorom, de lesz..

de én nyáron ugy vezetek, hogy a motoros beférjen elém a pirosnál vagy ha látom h jön akkor kicsit arréb megyek h elférjen...Télen nem nagyon tartom be ezeket, de tisztelem becsülöm azt a motorost aki télen is hajtja ezt a szenvedélyt ezt az életérzést...

mert tudom mien télen motorozni...

de akkor is a nyáron van a mi időnk..

2009. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!