Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karosszériások figyelem,...

Karosszériások figyelem, házilag padlólemez?

Figyelt kérdés

A közel 30 éves golfom padlólemezért házilag akarom megcsinálni, mivel a gyári belső küszöbbel együtt van.

Egyszerű házilag kivitelezhető módszer kéne, hogy a mélyedéseket, rezgéscsillapítókat, hogyan tudom úgy belekalapálni, hogy nem verem szét a lemezt, nem nyúlik annyira meg. Az ötletem fából egy - és + oldal közé rakva a lemezt és így "mély-húzom" . Esetleg ennek a módszernek a kifinomultabb változata, vagy valami praktikus megoldás.

Esetleges válaszokat előre is köszönöm. :D


2011. febr. 2. 10:04
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egy próbát megért....

Azért köszönöm!

2011. febr. 2. 13:46
 12/13 anonim ***** válasza:

"Már írtam nem ebben a szakmában dolgozom".

Ez már eleve hihetetlen az eddig leírtak alapján.

Akkor példaként egy kőműves is nyugodtan fogjon neki otthon egy motorfelújításnak,mert már hallott róla miként végzik ezt.

Lényegtelen,hogy sem gyakorlatunk,sem pedig eszközeink nincsenek hozzá,lényeg az elszántság.

Nekiugrani,mint bolond borjú az anyja seggének.

Ez sajnos sok magyarra jellemző anyagi fukarkodása,spórolása végett.

Az elején még úgy kezdődik,hogy megcsinálom,mire vége volna a munkának már nem ez a fő szlogen,hanem:

-legalább megpróbáltam...

Én sem értek mindenhez,de ha tudom,hogy hülye vagyok valamihez,inkább hozzá sem fogok és átpasszolom egy olyannak,aki konkrétan ilyen jellegű problémák megoldásának a nagymestere.

2011. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Láthatod ,jó választ adtam! /az első vagyok/

60 évesen csak van kis gyakorlatom, de tényleg messziről ugatod még a lemezt is! Valami csak lesz belőle ! Szép napot neked!

2011. febr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!