Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennél kevésbé népszerű autót...

Vennél kevésbé népszerű autót amiből kevés van az utakon?

Figyelt kérdés
Pl Mini, Lancia, Smart, Rover... Ezekből nem sokat látni az utakon. Vennél ilyet akár használtan , ami mondjuk nem is olyan drága, mondjuk egy G astra árával egyenlő értékben?
2011. febr. 27. 09:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem szeretem őket.Amúgy igen,mert nekem egy II Golf GTI a dédelgetett álmom.Ennél meg nem nézem,hogy mennyire szokványos vagy nem.Ez kell és kész.Más nem.
2011. febr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Golf II-ből lehet sokat látni, az hogy 1.8-as motor van benne az mellékes dolog.
2011. febr. 27. 09:52
 3/15 anonim ***** válasza:
Lanciat vennék az újat..
2011. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Enyi erővel lanciából is sokat lehet látni...
2011. febr. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Polákból is lehet sokat látni,de az,hogy 180 LE-s motor van benn.Nem éppen mellékes...
2011. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Miért ne vennék ha tetszene? Mondjuk ezek közül egyik sem kéne, de az egy dolog. De pl. Hyundai Azera, KIA Cadenza sincs az Euban, mégis szívesen járnék bármelyikkel.
2011. febr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem féltek attól hogy nem kapnátok hozzá alkatrészt?

Mert pl 800.00ért kapsz olyat amiből sok fut az utakon, és könnyen találsz hozzá alkatrészt, és olyat is tudsz venni amiből kevés van az országban és lehet hogy alkarészt is nehezen kapsz.

2011. febr. 27. 11:27
 8/15 anonim ***** válasza:
Az internet éppen ez miatt jó: mindenhez van minden.
2011. febr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én nem vennék ilyen ritka autót, rover ráadásul ha jól tudom már meg is szűnt, vagyis az alkatrészek utánpótlása nagyon kérdéses.


Ja van internet az igaz, de egyrészt rengeteg utána járás, másrészt ha nincs cikkszám és véletlenül rosszat rendelsz, akkor b*hatod, harmadrész mire megérkezik beletelhet akár több napba is. Ja és persze a neten minden - jobb esetben - angolul van, így az összes magyar szakkifejezést lehet kezdeni megtanulni angolul.


Aztán hiába jött meg, az alkatrészt még be is kell ám szerelni. Amihez a szakértelmen túl nem árt még oylan szerszám is, ami nem biztos hogy minden szerelőnek van. Elég pl. egy olyan speckó csavar amihez speciális kulcs kell, és máris megállt az élet.


1 szó mint 100 hiába hogy gizdulás ide, gizdulás oda, én ritka autót nem vennék. Minit még esetleg, az még anyira nem vészes, illetve a smart sem. Rovert és lancia-t már tuti nem vennék.

2011. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert szerintetek ilyen Rover meg Lancia ilyenekkel lehet gizdulni? almondom senki nem nézné meg az utakon hiába ritka akkoris egy szürke hétköznapi autónak néznék.
2011. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!