Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autom ajtaja kiszálás...

Ferenc1981 kérdése:

Az autom ajtaja kiszálás után, megráz avagy megcsíp mint elektromos kisülés formájában. Mitöl lehet ez? és kb.1hete jelenkezet ez a probléma.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a dörzselektromosság, mocorogsz az ülésben, feltöltődik. Ruhaneműtől függ, a műszálasok igen hajlamosak a töltődésre, pamutholmi nem..
2011. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Új alsónadrág. Vagy bármi, ami új és műszálas. Ha kínai, akkor a pamut is műszál.
2011. márc. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Pont ugy van,én is voltam ugy amikor olyan ruha van rajtam kiszálláskor egy kissé megcsip.
2011. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
földelést kell az ajtóra kötni, ami sajnos az autónál kicsit nehéz :D Az megoldaná a problémát :)
2011. márc. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Autósboltban veszel egy "statikus levezető gumi" nevezetű cuccot, felszereled az autóra, és ennyi. Ha úgy jobban megy: régen a ladákon volt egy vékony gumi-"farok", amit mindig a földön húztak. Olyat kell keríteni. Bolttól függően 500-1500 forint közt lehet az ára.
2011. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Addig örülj hogy kiszállás után rögtön megcsíp és nem tankoláskor, volt már ebből nem egy baleset hogy tankolás közben sült ki az ipse ahogy az ujja közel ért a tankolónyíláshoz és begyulladt a benzin. (asszem amerikában ez a leggyakoribb ok a benzinkút tüzekre)


Tankolás előtt mindig tapizd meg a kocsi oldalát vagy csak simítsd végig, nálam ez már egy berögzült mozdulat amióta láttam erről egy dokumentumfilmet :D

2011. márc. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Főlddeld le és megszünik.
2011. márc. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Velem is ugyanez volt, de azt vettem észre, hogy csak a téli időszakban. Volt, hogy sötétbe még a szikrát is láttam, és eléggé kellemetlen volt ... Utólag kiderült, hogy a bakancs miatt lehetett, mert amióta nem azt hordom, nincs ilyen.
2011. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
egy lánccal le lehet földelni, a trolibuszokon is ilyen van (bár ott nagyobb szükség van rá)
2011. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!