Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó kipufogójából indítás...

Robogó kipufogójából indítás után benzin távozik mi lehet a hiba oka?

Figyelt kérdés
Ősszel nem volt semmi baja száraz fedett helyen volt tárolva eső,nagy hideg se érte.Most nehezen indult be de a végén csak csak és aztán a kipufogóból benzin távozott ha elkezdtem húzatni akkor valósággal fröcskölt kifele belőle..:S
2011. márc. 30. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor próbáltad indítgatni akkor lezabálta magát és a felesleges benzint amit nem égetett el azt kinyomta a kipuffba és azt nyomta ki a füsttel együtt. Gondolom 2T robogóról van szó. Majd kinyomja/ elpárolog az a kis benzin a kipuffból és akkor semmi baja sem lesz..

Ha továbbra is csinálja akkor karbi le , kitakarít. Visszateszed. ha továbbra is csinálja akk vedd lejjebb a benzint a karbin. Az egész nem tart tovább másfél óránál.

2011. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző a jó megoldás én is voltam ugy és fulladozott is.
2011. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!