Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 601-es Trabit mennyibe kerülhe...

601-es Trabit mennyibe kerülhet amatőr versenyre felkészíteni (mondhatjuk tuningnak is)?

Figyelt kérdés
Nem Historic, vagy Rally2 bajnokságba akarok indulni vele (Rally1-et még csak nem is említem:D). Hanem egy sima megyei szintű versenyen, de miket cseréljek ki? Jó tudom bármilyen kocsit lehet bármeddig tuningolni, de arra mit cseréljek/cseréltessek hogy megállja egy ilyen amatőr versenyen a helyét? Köszi előre.
2011. ápr. 8. 18:50
 1/4 anonim válasza:

Ha úgy nézzük elég drága de ha úgy akkor olcsó!

Ez embertől és a keresetétől függ!

Pl.: egy jó minőségű bukókeret opel astrába 200 ezertől indul!

Motor tuning olcsó dolog szóval az egy jó pont neki!

Én Trabantokkal is foglalkozom szóval ha esetleg szükséged van valami tanácsra vagy segítségre akkor keress magánban!

Üdv

2011. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Bukócső*

Előző vagyok elírtam bocs

2011. ápr. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ó nagyon szépen köszönöm:) jövőbe tervezek venni egy trabit és majd szépen megcsinálni. és ha szükségem lesz rá (biztos lesz) kereslek privátba:)
2011. ápr. 9. 18:17
 4/4 anonim válasza:

Rendben van!

Sok sikert hozzá!

2011. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!