Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a bmw e36...

Mi a véleményetek a bmw e36 328i-ről manual váltóval ja és a cupé vagy cabrio?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez másod autó lenne akkor cabrio. De viszont ha ez az egy lenne akkor coupe. Mégis csak több minden fér a csomagtartóba és sokkal többet kibír a karosszéria (mármint balesetnél)
2011. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jah és az M52B28 motorról annyit hogy szerintem az egyik legjobban sikerült konstrukciója a BMW-nek. Hihetetlen hogy az a motor mekkora terhelés el tud viselni, nagyon megbízható, és ahhoz képest mekkora a teljesítményr aránylag olcsó fenntartani, a bontósok nagyon jó árban adják hozzá az alkatrészeket, és nem utolsó sorban imádják ezt a motort kicsit megpöccinteni. 190 lovas és 280 NM-et ad le 3950-es fordulatszámon. Gyári adat szerint 7mp neki a 100. Tehát nagyon ügyesen összehozták ezt a motort szerintem.


Az összes BMW-s társam dicsérte eddig.



Én mostanság az E36 compactomba tervezek ilyen motort.

2011. ápr. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kabrióhoz is van GYÁRI keménytető 1000 ojró körüli pénzért.

[link]

Sportkocsi kéziváltóval az igazi - és a gyorsabb is ...

:p))

2011. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!