Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy Opel...

Szeretnék venni egy Opel Astra G-t, de nem látok olyat ami ne lenne sérülve és ne lenne benne 150-160. 000 km. Kb.9-10 éves autót szeretnék! Létezik, hogy van manapság sérülésmentes autó? És milyen hibái lehetnek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmondom neked őszintén én nem vennék olyan sok km-vel kocsit. De nézesd át szerelővel többel is mielőtt megveszed.
2009. márc. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, én a borámat vettem két éve 105ezer km-mel, és törésmentesen. 2000es évjárat. Igazából nem hiszek a csodákban, biztos hogy visszapörgették, ám egy mai motorokat 400-450ezer kmre tervezik, utánna kuka. Viszont biztos hogy törésmentes, rétegvastagságvizsgálóval körbeugráltam, vagy 60 helyen megmértem. Plusz egyik barátom autófestő. Ezerszázalék hogy nem festették semelyik részét, ergó nem törött. Km visszapörgetni nem nagy dolog, és az a "legszebb" a dologban, hogy már annyira fejlettek ezek a szakik, hogy az autószerviz sem tudja megmondani Neked a valós km-et. Esetleg a légzsák vezérlő hiteles, ha kitudod olvastatni valahol. az olyan mint a repülőgépek feketedoboza. De ha cserélték, akkor az sem az igazit mutatja már. A bmw is több helyen tárolja a valós km-et, aszem 7 helyen. Mindet nem hiszem hogy átirják. A hibákkal kapcsolatban ajánlom a totalcar.hu oldalt. A népitélet rovat elég reális képet fest. De az opelnek a kasznirohadással és a váltóval van baja. Azonkivül kiforrot dolog.

[link]

2009. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is így van, sokszor már a szervíkönyv is hamisan van vezetve (..)


Egyébként is egy 9-10 éves autónál nem az számít, hogy 100, vagy 150 ezer km -ert futott, hanem az, hogy megbízható forrásból első , esetleg második tulajdonostól, jól karbantartott, szervizelt autó legyen, nagyobb kárelőzmény nélkül

2009. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!