Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2004-es G Astra -m...

Van egy 2004-es G Astra -m elérkezik lassan a 90ezres szerviz elmondaná valaki, hogy mit kellene cserélni rajta?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen típusú az autó? Diesel, benzin, 1.4, 1.6?
2009. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1,4 benzin ; klímás; motorszám z14XE; ferdehátú
2009. márc. 31. 07:10
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Olaj, szűrők, aztán emellé még lehet nézni fékeket.
2009. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még ellenőríztetném a hűtőfolyadékszintet és a vezérműszíjat is.Hatalmas kárt okoz ha elszakad.
2009. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én komplett vezérlőszett-et gondoltam , + generátor ékszíj, + üzemanyag szűrőt, + gyertyák, + olaj, + olaj lég ill. pollen szűrő
2009. márc. 31. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:

A kérdező utolsó hozzászólása a jó, de ha van az autódhoz szervízfüzet akkor abban megtalálod. Az árakról és a tényleges cserélendő dolgokról egy márkaszervízben kapsz tájékoztatást. Majdnem havonta van nyílt nap az opeléknél én azt ajánlom egy ingyenes átvizsgálásra iratkozz fel egy ilyen nap keretében és akkor olcsóbban ki is cserélik neked ha ott szólsz hogy átvizsgálás közben cseréljék is ki. Csak olyan márkaszervízbe menj ahol végig az autó mellett lehetsz, de ott is érdemes figyelni mert utána sokmindent otthon is el tudsz majd végezni.


Egy igen jó oldal minden infóval, tapasztalattal a kocsidról: www.opelforum.hu

2009. ápr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olaj olajszűrő levegőszűrő pollenszűrő üzemanyagszűrő!Vezérműszíjat feszítőt vízpumpát vagy most 90-nél vagy a következőnél!Ez rajtad múlik hogy hogy pénzed!Valószínű gyári szíj van benne ez elmegy akár 120,000 is de 90-100 között javasolt a cseréje!Természetesen fagyálló mérés szint ellenőrzés fék futómű átvizsgálás váltó olaj ellenőrzés mindig javasolt!Fékolaj 2 évente csere!
2009. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!