Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Székesfehérváron hol van...

Székesfehérváron hol van megbízható és jó szerviz egyszerű személyautók szervizelésére?

Figyelt kérdés
Már nem először fordult elő, hogy hiába próbálok rendesen email-en kommunikálni a szervizekkel, vagy nem válaszolnak, vagy sok-sok nap telik el a válaszig. Nem vagyok velük se bunkó, se más, én csak egy vevő vagyok aki szeretné az autóját egy tisztességes szervizhez eljuttatni ahol megoldják a problémáját. Amúgy egy Fiat Bravaról van szó.
2011. aug. 16. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

ne mailezgess velük,ez nem az ő műfajuk.

inkább menj oda és mond el,hogy mi a problémád,megfogják oldani,reggeltől estig ezt teszik.

2011. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megtörtént és sajnos ezek után is csak ígéret és ígéret. Pedig volt amelyiknél már kaptam pozitív tapasztalatokat és új autót vittem hozzájuk és volt ahol már történt levélváltás és utána megunva a fentieket személyesen mentem be. Volt ezek között márkaszerviz és magánszerelő is. Ezért kérdezem amit kérdezek.
2011. aug. 16. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
én per pill a ligetsori szakit mondanám neked, viszont a móri úti szervízbe pl nem vinném.
2011. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A móri úti nekem se szimpatikus, viszont a Liget soron meg nem tudom hol van és kinek a műhelye. Google nem talált, vagy béna vagyok:) A volt Speedy helyén a FIX szervizbe próbálkoztam be ma reggel, holnap reggel 9-re viszem oda az autót megnézetni, kiváncsi leszek az eredményre.
2011. aug. 17. 18:34
 5/7 anonim válasza:
Fiat Brava még nem olyan öreg autó, érdemes elvinni a Pappas Auto-hoz, ők helyben a hivatalos Fiat márkaszervíz. Ráadásul van egy Bella Italia nevű akciójuk, ami a garancián túli autókra vonatkozik, kedvező fix árakkal. Cím: Székesfehérvár, Seregélyesi út 131. Tel: 22/889-187
2012. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 diaboloo válasza:
Fehérváron az egyik legrégebbi (asszem '81-óta) és legjobb szerviz a SPUR a Berényi úton! Futómű- és gumiszerviz főképp, de ezen a területen messze a legjobbak. Kifejezetten ajánlott! (www.futomufehervar.hu)
2016. márc. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 László 75 válasza:
A Fix autót nem ajánlom senkinek. Elkérik az ember telefonszámát, de felhívni nem képesek, hogy hol tart a javítás.Én akkor szembesültem az árakkal mikor mentem átvenni az autót.Két tömítést cseréltek ki 60000 ft-ért. De előtte egy telefon se hogy hol tartanak vagy ennyire drága lesz. Szóval inkább egy márkaszerviz az se lenne sokkal drágább.És ott tuti felhívnak, hogy mi a helyzet.
2017. máj. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!