Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jó, megbízható autósisk...

Milyen jó, megbízható autósiskolákat ismertek Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert a tapasztalatok a legfontosabbak... Nem szeretném a legdrágábbat, de a legolcsóbbat sem, mert az tuti lehúzás... Valahol ott az aranyközépút körül kéne válogatnom gondolom, azokkal már nincs gond..

De pl sok iskoláról tudok ahol megy a lehúzás, oktató nem enged vizsgázni, rosszul tanít, hogy ne menj át a vizsgán aztán fizetheted a pluszórákat...



Amúgy mi ez a hülyeség, hogy háromszorosára akarják emelni a B-s tanfolyamok árát? Ez most komoly? Tud valaki erről valamit?


2010. febr. 22. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a Stift90-nél vizsgáztam, minden meglett elsőre, alapár150e, de vettem pótórát a városban így lett kb 170e.

A lehúzást nem tudod elkerülni, minden iskola ill oktató arra törekszik, hogy minél több pénzt szedjen ki belőled. Az meg hogy nem enged vizsgázni: sarkadra állsz és megmondod hogy adjon időpontot, max megbuksz, de legalább tudod milyen egy vizsgahelyzet.És ha teheted kérd meg szüleid, ismerőst, bárkit hogy menjetek el valami eldugott helyre és gyakoroljatok kicsit, használni fog hidd el.

2010. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

150??? az baromi sok!! xd

én olyan 120-ra gondoltam max...


Amúgy: a kresz nagy részét is ismerem, mivel már egyszer átrágtam a dolgokat, vezetni meg tudok, nem is annyira rosszul, apámmal sokat voltunk tanulópályán. persze közúton nem vezettem még.

2010. febr. 24. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!