Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonra másik kipufogót?

Simsonra másik kipufogót?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen kipufogót szeretnék feltenni a Simson S51N típusú motoromra. Nagyon tetszik ahogy kinéz. Nem akarok rá feltenni egy gagyirezót, mert szerintem az ronda és a hangja is szar. És ez a kipufogó még szép is szerintem. Kérdés:

-Feltudom-e rakni nagyobb módosítások nélkül?

-Fog-e változni a hangja?

-Fog-e csökkenni-nőni a teljesítmény?


Ja, S51N-em van, a fojtás a blokkből kireszelve, karbiból kiszedve, így megy 70-et. A motor 50-es, semmi tuning.


2011. aug. 21. 21:28
1 2
 1/13 Toborc ***** válasza:
Mivel SIMSON hoz van gyártva ezért fel elehet rakni ugyanugy mint a régit és sztem kicsit jobb lesz a teljesitménye a motornak, ha ennek a kipuffna nagyobb a belső átmérője mint az eredetinek
2011. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt értem, de pl. Az enduronak teljesen máshol van a kipufogó rögzítése. És ahogy elnézem, ez felnyúlik odáig, szóval lehet, h kell egy enduro kipufogó tartó konzol.
2011. aug. 21. 21:49
 3/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel a boltot, én is odajárok, segítőkész az eladó. Megmondja neked telóban, itt ugyse tudja senki.
2011. aug. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Teljesen ugyan olyan, mintha enduro kipuft tennél fel. Igen kell enduro rögzítő konzol is. Teljesítményétől nagyon ne várj csodát, egy kicsit fürgébb lesz a motorod, de semmi több.
2011. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez egy ün. belsőrezós kipufogó, amit tuning motorokra szoktak rakni a gyárias kinézet megőrzése érdekében. Gyári, tuningolatlan motorra teljesen felesleges.
2011. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak valamennyivel sportosabbra akarom csinálni, és ez még elég diszkrét, de mégis jól néz ki. A teljesítménye se érdekel annyira, bár örülnék ha fürgébb lenne, de még így is jobabn megy mint néhány s51B vagy enduro. A hangot mennyiben változtatja?
2011. aug. 23. 21:13
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt tudnám ajánlani. Ezek a bolti belső rezós kipufogók csak kicsi teljesítmény növekedést hoznak, ezt a rezót pedig a te motorodhoz tervezik meg, így 30-40%-os teljesítmény növekedés is elérhető és szerintem sokkal jobban is néz ki!

2011. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezek a rezósok nem tetszenek:S Azért választanám ezt, amit kilinkeltem, mert ez nem megy át ilyen nyurgába, meg a hangja sem tetszik annyira...
2011. aug. 23. 21:59
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, kicsit beleolvastam, lehet ez jobb lenne. Köszönöm!
2011. aug. 23. 22:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a tag 15 ezerért vállal olyan munkát, amit Varga Robi a Vrezo alkotója milliószor igényesebben és sokkal nagyobb szakértelemmel ugyan annyiért csinál meg...kérdező, ha kíváncsi vagy rá, keress rá a google-ben a Vrezo-ra. Meg fogod látni a különbséget. Egyébként ezek a rezók nagyon vékony anyagból vannak, amitől aztán bitang jó hangjuk van, viszont hamar rozsdásodnak. A belsőrezós kipu hangja pedig teljesen motorfüggő. Nem tudsz 2 olyat mutatni, aminek ugyan olyan hangja lenne.
2011. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!