Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Középiskolásnak kocsi?

Középiskolásnak kocsi?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy középiskolásnak van értelme kocsit venni (2-300 000) kocsira gondolok. Mégis mire használná? Nagyon sok fiatalt látok aki vágyik egy kocsira mégis mire tudja használni? Elmenni iskolába ami gyalog 20 perc? Elmenni boltba ami gyalog 10 perc? Valahogy nem értem.

Amúgy ne lepődjetek meg én egy középiskolás vagyok aki kocsit akar és magam kérdőjelezem meg hogy mi a fenére lehet használni?:D

Nekem a szülők is azt mondták 'hát vegyél magadnak' Pénz az éppen meg lenne rá csak attól félek hogy ott rohadna meg és jó ha évi 200km mennék vele


2011. szept. 14. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2011. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Használni éppen lehetne - én 25 km-re jártam középiskolába. Még hétvégén is jó volt elmászkálni ide oda.


De ha "vedd meg magadnak" alapon megy akkor nyilván a "tartsd fenn magadnak" is bejátszana. 3 kilóért csak roncsot kapsz, amire évente még 3 kilót rá kéne költeni, hogy menjen is... És akkor a 400 forintos benzinről, a súly és egyéb adókról nem is beszéltünk. Egy kocsi akkor is 60-80.000 forint egy évben ha egy métert sem jársz vele.

2011. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A kocsit megvenni egy dolog. Egy másik meg fenntartani, adózni utána, fizetni a biztosítást, tankolni, stb. Ez nem egy laptop, amit megveszel, aztán van. Ha megteheted, egészségedre, egyébként jól látod: még teljesen felesleges, több gondod lenne belőle, mint hasznod.
2011. szept. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A benzinnel nem lenne gond 80km re lakok az ukrán határól ahol kb 200ft a benzin. És nem rocsont kapok annyiért. Manapság nagyon is használhatót kapok. Volt is régen pl a discoveryn egy műsor ahol 300 000 ből megvettek és rendbe pofoztak egy kocsit ami utána kiváló műszaki állapotba került
2011. szept. 14. 19:30
 5/15 anonim ***** válasza:
31%

Ha nekem 17 éves koromban saját kocsim lett volna, amire nem kell vigyázni, mert nem bsznak le ha megtöröd,...hát tuti nem élnék, úgy toltam volna.

Az ember 25 alatt nem normális- így visszanézve.

2011. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én középiskolás negyedikes koromtól egy BMW-vel jártam suliba minden nap. Valahogy nem az én műfajom a tömegközlekedés
2011. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Hát igen, a sok adó:D Ezért járok 125-ös, rendszám nélküli motorommal iskolába, így nem kell rá ilyen szarságokat fizetni.
2011. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Totál felesleges iskolába járni autóval.

Volt nekem is autóm*, mégis biciklivel mentem. 6 km nem táv, letekerem.


*saját zsebből tartottam fent, vettem meg. Műszaki lejárt, és eladtam.

2011. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Minek autó? HOGY KINYÍLJON A VILÁG!

Olyan helyekre mehetsz vele gyorsan ahová kocsi nélkül meg sem fordul a fejedben hogy elindulj!Nekem volt már 17évesen és bejártuk a haverokkal Tolnát-Baranyát!

Kiruccantunk Esztergomba,Mátrába,Dunakanyar,Visegrád,Alföld,Balcsi,Pécs,Debrecen........kib@ sok helyre!

Persze lové benzinre összedobós.

2011. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert bringával max 20km-re indulsz. Kocsival meg 200is indulhatsz.
2011. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!