Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lett divat a matt...

Miért lett divat a matt fekete szín, mikor inkább kopottas, igénytelen hangulatot kelt?

Figyelt kérdés
Húdekeménycsávóvagyok-autókon szoktam látni.
2011. okt. 11. 07:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igaz.....
2011. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Nekem a motorom ilyen színű és a városban igencsak megnézik és meg is kérdezik hogy mennyiért csinálták. Szerintem ha valami csúnya akkor azt nem kérdezik meg hogy mennyibe került megcsináltatni. Csak annyit tudok mondani neked kedves kérdező hogy te is fújd le a saját kocsid/motorod,mert valószínűleg fáj neked hogy ezeket a kocsikat/motorokat jobban megnézik mint a te kis libazöld

cuccosod. Mellesleg akciós festéket vettem 619-ftért +alapozó meg egy két dolog :D 1800 Ft-os "csudajó" festés!!!

2012. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ahogy egy korábbi válaszoló írta a direk rozdsás megoldást, az mára egy nagy divat lett. Pedig 11-ben még nagyon kevés helyen volt.. Most meg már RAT nevű stílust követ :D
2016. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!