Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nézitek a Discovery-n az...

Nézitek a Discovery-n az autókereskedőket? Hogyan osztozhatnak?

Figyelt kérdés

Tudjátok van a nagyszájú Mike és a langaléta Ed.

Mike minden roncsot odavisz Ednek,aki éjjel nappal szerel,csiszol,hegeszt,fest stb ..egyszóval éjjel nappal dolgozik,míg Mike csak megveszi és eladja.Szerintetek hogyan osztozkodnak a nyereségen?

Szerintem biztos hogy nem fele-fele alapon,mert Mike semmit nem dolgozik az autókon,csak Ed,de ő sokat.

És mi lehet a felállás?Ki a főnök,meg hogyan kezdődött vajon?Ők együtt dolgoztak régen is és a Discovery megkereste őket,vagy lehet hogy toboroztak embereket erre a műsorra és úgy lettek kiválasztva?


2011. okt. 15. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
akkora kamu, hogy már ordít...
2011. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:
95%

ez csak egy műsor,a műsor miatt dolgoznak együtt.Mike nem tudom a rendes nevét más műsort is vezette már nem csak ezt.

az osztozást nem tudom lehet hogy sehogy nem is az övéké lesz a pénz.


azt bírom mikor mike mondja hogy ilyen hiba meg olyan hiba észlelése után ne vegyük meg közben ő meg akármilyen hibát talál mindenre azt mondja hogy majd ed megcsinálja és ő meg szépen megvesz akármilyen tragacsot.

2011. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ahogyan itthon szokás - akié a pénz az a főnök és azé a haszon is a melós meg gombokért melózza halálra magát.

Egyébként megrendezett jelenetek valóban viszont nagyban hasonlít a valóságoshoz.

2011. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Ügye nem gondolod hogy Mike csak üzletel nyakkendőben..Ed China meg 1 ül csak szerel olajosan.

Hidd el Mike is ki veszi a részét ott ,csak azt nem mutatják sosem,ezt ők így forgatják le ! De azt egy percig se hidd ,hogy abból van a valós nyereségük/pénzük hogy autót vesznek, újítgatnak fel aztán meg eladják ,hanem abból hogy a műsoraikat megveszi a discovery Channel ! Ebből van a lóvé !

nem a 30 éves Vw bogár eladásából származó 400 font..Ugyanmáár, ez média biznisz !!

2011. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az autókra fordított összeg annyira aprópénz a részenkénti bevételhez képest, hogy ez teljesen mindegy, de akkor mondjuk azt, hogy elosztják...

vagy kifizetik belőle az operatőrt... egyébként szerintem az egész megrendezett, gondolom komoly határidőkre kell szállítaniuk a műsort, arra nem hiszem, hogy lenne idő hogy hirdetgessenek, és vevőt találjanak.

2011. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez egy talány,bár sokan azt mondjátok hogy megrendezett és a MŰSOR ötlete volt előbb és valójában Ednek meg Mike-nak semmi köze egymáshoz.

Én arra is gondoltam hogy esetleg Ed rendesen felszámolja a melóját mint egy autószerelő és azt Mike leperkálja neki kamerán kívül és akkor az eléggé megállná a helyét szerintem.Leaglábbis Ed keresne vele rendesen,Mike meg a forgatásból élne.

Amúgy bírjátok a műsort?

Vannak érdekes húzásaik :) Én pl nem értettem h minek ment le Olaszországba a kis Fiat 500ért h jó állapotút vegyen,amikor csontra szétszedték az egészet.nem csak új motort kapott de újra is fényezték.Nem lett volna egyszerübb Angliában venni egy romot ócsóér :) ?

Mike-ba amúgy utálom hogy nem dolgozik és minden sz@rt odavisz néha Ednek.

Ed helyében már orrba vertem volna :)

2011. okt. 16. 20:05
 7/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy 10?

mivel a szerelő is szereplő, kameraman, jól bebasna ha csak annyit kapna, mint ha csak simán autókat szerelne, keres az az ürge heti 10 milliót simán de szerintem még keveset is írtam

2011. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
azt senki sem emlitette sok minden mellett hogy amusorban, Ed is sokszor mondta hogy, meg kell venni ezt de Mike penztarcaja banja. Tehat Mike fizet mindent, es o is szerzi be a dolgokat, maghat nem o az autoszerelo.
2011. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyolc éves vagyok!
2011. nov. 9. 17:34
 10/11 anonim ***** válasza:
A kocsikra a pénzt a producerek adják, tehát a haszon is (ha van) őket illeti. Mike és Ed fizetést kapnak tőlük, mert ők csak a műsorvezetők. A kocsikon amúgy Ed és Paul dolgozik. Mike-nak amúgy több műsora is van egyszerre pl: Mike Brewer: Célkeresztben.
2011. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!