Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hol lehet licitálni autókra?...

Hol lehet licitálni autókra? (Discovery Channelen láttam, az Autókereskedők című műsorban)

Figyelt kérdés
Tehát láttam a TV-ben hogy Angliában egy férfi,egy licitálos oldalon nézegetett kocsikat,licitált rá,és végül övé lett az autó? Magyarországon vannak ilyen megbízható oldalak,ahol autókra lehet licitálni?
2011. máj. 15. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ebay-re gondolsz, Mo.-n a lízingcégek/bankok oldalain és vaterán lehet (ahol magánszemélyek hirdetnek) de nálunk szerintem az élő árverésnek is nagyobb hagyománya van minthogy valaki netes licitre bocsássa az autóját eladási célból. Többnyire vagy roncshalmazok kerülnek fel (banki visszavett autók és társaik) vagy.... vagy roncshalmazok.
2011. máj. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!