Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Castrol edge 5w-30 motorolaj...

Castrol edge 5w-30 motorolaj jó-e egy ford focus 1.6 benzines autóba? Olajcsere lesz!

Figyelt kérdés

2011. nov. 14. 14:56
 1/4 atilis ***** válasza:
Szerintem tökéletes választás. Lehet, hogy hülyeséget mondok, de szerintem a gyári olaj is ez, de majd jönnek okosabbak és megmondják ők.
2011. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a gyári előírás 5W30 és még nincs benne 150 000km, akkor tökéletes.
2011. nov. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

motorolaj-kereső:


[link]

2011. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hunyor válasza:

Ha jól tudom a Castrol Magnatec A1 (guglizz rá: Castrol Magnatec A1 5W-30 (4 L)rendelkezik valamilyen Ford gyári jóváírással (havernak volt egy Ford Focusa, de sajnos már meg nem mondom, hogy milyen moci volt benne)

De szerintem egy agip(illetve mot már eni) vagy mobil termékkel se lősz mellé, ár kérdése (t7[pont]hu/oi6)


A családban egy Nissan teljesít szolgálatot, Castrolt "eszik", ár/érték arányban kiváló választás.

2011. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!