Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ROVER 214 Si-ről van esetleg...

ROVER 214 Si-ről van esetleg valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
414SIt hajtottam 6 évig, imádtam. 1.6-os überwágeneket reggelire kajáltam vele. Soha nem hagyott az út szélén, 190-el adtam el, az új tulaj 260 körül jár most. 6,5-7,5 el beérte.
2011. dec. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyet láttam, amin a hengerfejet és a motorházat átlőve távozott a dugattyú a motortérből.
2011. dec. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
/új/ vagy a régi?
2011. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hali!Nekem nagyon tetszenek a rover 214-esek,szép,masszív,nem rohad,jó a motorja,dinamikus,megbámulják az utcán,családba sok rover volt és soha semmi bajuk nem volt.Alkatrész is könnyen és olcsón beszerezhető,főleg a hondamotorosokhoz.Nem sokkal drágább hozzá az alkatrész mint pl. egy 1996-os peugeot 306-hoz.Viszont nem kell!A szüleimnek 10 évig volt egy roverük és soha semmi baja nem volt!Szuper autók,akinek van az el se akarja adni,azért hirdetnek keveset,meg persze azért is ,mert annyi van amennyi van,mert egy pár éve megszűnt a rover cégcsoport,de az autó attól nagyon szupi én csak dícsérni tudom.Ne higgyetek azoknak akik sok hülyeséget írnak,LEHET HOZZÁ ALKATRÉSZT KAPNI!!!RENGETEG HELYEN,DE MONDODM NEM KELL,MERT SOSINCS BAJA!HA VAN BAJA AZ ATULAJDONOS HIBÁJA MERT AZT NEM IRJA LE HOGY SZARRÁ HAJTJA?ÁRKON BOKRON KÖZLEKEDIK VELE?CSAK AZT ÍRJA LE HOGY EZ MEG AZ A BAJA,A KÖRÜLMÉNYT IS NÉZNI KÉNE NÉHA NAPJÁN...Nekem ez a véleményem!Rover Forever!!!


JAH ÉS HOGY MIÉRT OLCSÓK,mert a sok hülye véleményezőt sokan elolvassák és ezért nem mernek rovert venni, így akinek van és anyagi okok vagy költözés teljesen mindegy miért de eladná és nem azért mert az autó szar,az nem tudja eladni csak olcsón a buta vélemények miatt!!!Pedig sokkal többet érnének!Viszont így,hogy olcsón adják így gyanu van mindenkien, hogy miért olcsó? Miért 600.000, ha ilyen szép és kevés a km,és nem rohad,stb....hát azért amit leírtam.


A polskit vagy trabantot se gyártják már az ha valaki felmegy a netre 150-250 vagy 1.000.000. egy polski fiat ,ez milyen durva már,és egy papírdoboz és ahhoz is van alkatrész,meg annak sincs már gyára,azért mert az elavult,a rover meg becsödőlt mert nem volt pénze rendezni a tartozásait,nem azért mert rossz az autó,nekem ez a véleményem és sokaknak,főleg akiknek 5-10-15 éve van roverjük a családomban baráti körömben és el se akarják adni,azt mondják olyan jó és nem kell rá költeni!

2012. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!