Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan régi autó bárhol az...

Van olyan régi autó bárhol az országban, ami egy garázsban áll már évtizedek óta, a gazdája pedig már öreg bácsi vagy néni, aki nem használja, és esetleg eladná egy fiatal srácnak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a régi autókat, és gondos gazdája lennék, rendbe hoznám ha szükséges.
2011. dec. 18. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kolléga! Elég sokan hajtunk ilyen járgányokra.


Lehet így járműveket találni, de általában családtagokon vagy ismerősökön keresztül. Nem messze tőlünk lakik egy bácsika, akinek régóta nincs jogsija (nem hosszabbította meg az orvos egészségügyi problémák miatt), de nem hajlandó megválni se a gyári állapotú Trabijától, se a makulátlan Pannoniájától. De a türelem rózsát terem, úgyhogy várok. :)

2011. dec. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyeneket már nagyon nehezen lehet találni főleg olyat amit garázsban tárolnak. Nagyon régen én magam is vadásztam ilyen járgányokra, főleg amikor elvégeztem az autószerelőit és hobbi szinten is csináltam ilyet, de mindig olyan járgányokra bukkantam ami kint rohadt meg az udvaron és többe került volna a javítása mint hogy egy jobbat vettem volna az árából. Garázsban meg szerintem egyik sem fogja tárolni mivel kihasználja azt hogy tűzifát vagy régi kacatokat tárol ott autó helyett, a kocsi meg rohad az udvaron. Én nem olyan régen nagyapám testvérének az öreg ladáját mentettem meg így igaz az is kint rohadt az udvaron de rendbe lehetett hozni és elég szép kis járgányt faragtam belőle amire mai napig nagyon büszke vagyok, csak ugye el kellett adnom mert nagyobb komolyabb autóra kellett a pénz a családom miatt. Ilyeneket maximum már csak ismerősökön keresztül találsz de azok is olyan leharcolt állapotban lennének hogy bőven lenne vele munka ami nem kevés pénz lehet, ha nincsenek úgy kapcsolataid.
2011. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Egyik ismerősömmel a nagymamájánál jártunk pár hónapja, aki megmutatta nekünk a garázsban álló Moszkvicsot. A kocsi a 90-es évek óta nem volt használva, de a pár évvel ezelőtt elhunyt férje mindig karbantartotta. Meg szerettem volna venni, de sajnos nem adta, mert az unokáknak is fáj rá a foga.
2011. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Mindenkinek ment a "zöld kéz" :)
2011. dec. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!