Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is örül az egyre drágább...

Más is örül az egyre drágább benzinnek?

Figyelt kérdés

Én örülök.


-kisebb forgalom, nincsenek dugók

-nincs szmog

-csak az ül kocsiba akinek muszáj


2012. jan. 1. 16:50
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
79%
Nehogy azt hidd!! Ez is olyan, mint a cigi. Attól még nemigen mennek kevesebbet autóval, mert drága az ü.anyag.
2012. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
92%

Akkor is örüljél, amikor újból elmelkedik az élelmiszer ára, mivelhogy azt is közúton szállítják benzinnel

Meg akkor is, amikor nagyiobb tömeg lesz a buszon, persze járműpark bővítésre nincs pénz

Egyszó mint száz, téged se az eszedért szeretnek...

2012. jan. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim válasza:
97%
Ha egy picit is több ésszel rendelkeznél, rájönnél, hogy feljebb fog menni a kenyér, a hús, és minden ára az üzemanyagköltség miatt... De gondolom te annak is örülni fogsz, mert nem lesz akkora forgalom a kenyérpultnál...
2012. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
Bármennyire is hihetetlen, a 90-és években drágább volt a benzin...akkor meg miről beszélünk ?
2012. jan. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
a teherautóba benzin kell??? A gázolaj áfáját a fuvarozók visszaigényelhetik, tehát nekik teljesen mindegy, hogy 25 vagy 27% az áfa.
2012. jan. 1. 17:02
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Hű, hát te ... Pl. a pék itt a sarkon ellátja a környék boltjait kenyérrel. Nem teherautóval jár, hanem kisebbel, na, szerinted ő nem emel? Te sem vagy lángész...
2012. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim válasza:
100%

Kérdező,nem értem,hogy miért kell így beszélni másokkal,amikor Ők csak egy választ írtak a kérdésedre.

Normálisan nem tudod elmagyarázni azt,amit mások szerinted nem értenek?

2012. jan. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt nem látod, hogy a dízel is emelkedik.És az nem lényeg, hogy melyik drágul, mert minden benzin emelésnél mondják a vállalkozók, hogy emelni fognak.De örülj csak más kárának, azért, mert nincs kocsid, nekem fontos a munkámhoz és nem dízel, jó pár ismerősnek is fontos, viszont mi nem tehetjük meg az áremelést.
2012. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
A dízel mèg a benzinnél is drágább most :) Amúgy tényleg ritka hülye vagy.
2012. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Előbb írtam egy választ, de kitöröltem, hülyékkel nem vitatkozok.
2012. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!