Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátor csere után az...

Akkumulátor csere után az alapjárat megbolondult - mitől?

Figyelt kérdés
Suzuki swift 2001-es, akksi nem volt teljesen lemerülve, inkább a kora miatt cseréltem.
2012. jan. 23. 19:12
1 2
 11/18 anonim válasza:
injektor és lambdaszonda csere után alapjárati problémák miatt újra kellett tanítani computert,és sok keresgélés után. 👍(fefe 69)👌leírása alapján ,csoda történt ,újjászületett a 17 éves Mi AUTÓNK ,(ami 6 éve van nálam)millió köszönet, hogy ezt a fantasztikus tudást az univerzum tudomására hoztad ámen.
2019. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Mazda 6 az aksi lemerülése után kereszteződésekhez érve (kis sebesség + lassítás) fulladozott. A leírtak elvégzése után rendben működik.
2020. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Toyota Avensis Verso (2004) -nál is működik a módszer :)

Csak azt nem tudom, hogy a kezelési könyv miért nem említi...

2020. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Kedves Fefe69!

Köszönöm szépen a leírásod, tökéletesen működik! Ezer hála!

2020. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 demzsoca válasza:

Kedves fefe69

Ugyanez a problémam jött elő szelepháztakaritás után.

Chev.kalos 1.2 benzin 2005.

Őn szerint segitenne az alapjárat visszaálásában.

Elektronikusan vezérelt folytoszelep.

2020. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 cerberus45 válasza:
A 14 éves SX4-en akku csere után megbolondult az alapjárat.A szervízt felhívtam,hogy mi van ilyenkor?Mondták,hogy vigyem be és valószínűleg gyertya csere-kompresszió mérés-gyújtótrafó csere lesz a vége és ott kell hagyni 2-3 napra amig ezeket elvégzik.Megvígasztalt hogy alig lesz több 70000.-Ft-nál.Ekkor kezdtem keresgélni és szerencsére megtaláltam fefe69 bejegyzését.Megcsináltam.Elmentem egy hosszabb próbaútra tesztelve hirtelen fékezésekkel megállásokkal lassításokkal és láss csodát minden tökéletesen működik.Az alapjárat tökéletes lett minden szempontból.Örök hála fefe69-nek.Mindenkinek javaslom a leírt módszert ha hasonló helyzetbe kerül.Mégegyszer nagyon köszi fefe69.
2020. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 edy1029 válasza:
Én is kipróbáltam a Fefe69 által javasolt útmutatót es nagyon örülök, hogy erre rátaláltam. 2007-es Suzuki Swiften történt aksi kivétel, (lemerült) feltöltés es újra behelyezes. Ez után az alapjárat többszöri indítás es használat után is nagyon alacsony volt. De ez a lista rögtön segített. Azonnal vissza állt normál állapotba. Ezer köszönet érte!
2022. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Hihetetlen de tényleg működik

2000 1.3 8V Suzukimon

Köszönöm ♥️

jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!