Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Auto adás vétel jó így?

Auto adás vétel jó így?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy autot a neten, ami igen csak megéri, konkrétan egy BMW-1es, és 600ezer Ft-ért van hirdetve. Mo-i ára joval több lenne,de a jármű Londonba van. Angolul levelezek az eladóval,és javaslata, hogy egy shipping company jovoltából meg tudjuk oldani a szállítást. Kezdörésznek nekem 50%os foglalot kellene tennem, utalnom akkor,amikor a szállítócég jelez nekem hogy elindították a járműt a cimemre. Félek attol hogy utalok de nem ér célba a jármű. Van okom a félelemre?
2012. febr. 21. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Autót látatlanba venni szerintem hülyeség.

Illetve kimenni Londonba nem olyan drága mulatság.

2012. febr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen van! [link]
2012. febr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy egy jobbkormányos autóval nem olyan könnyű az élet idehaza (pl előzés) meg ugye ott van a regisztrációs adó is amit szépen be kell fizetned a honosításához és emellé jön az említett rizikófaktor.
2012. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inkább nézz autót itthon. Nagyon veszélyes és nem csak a csalások miatt. Ki tudja milyen állapotba lesz mire ideér. Átnézik szervizben aztán kiderül, hogy még legalább ugyanannyit kéne rá költeni, hogy a műszakin átmenjen.
2012. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!