Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonosok! Szeretitek a...

Simsonosok! Szeretitek a motorotokat? Elcserélnétek másikra?

Figyelt kérdés

Cserét nem Hayabusára,600 as Ninjára értem meg ilyenekre, hanem esetleg 50 ccm cross,gyorsasági,vagy robogó?Ha nem cserélnéd el mért nem?

Nekem is Simsonom van ,kiváncsi vagyok másik véleményére,én nem cserélném el soha :P

18/F



2012. máj. 14. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én két év után most adtam túl a Simsonomon, mert kinőttem. De maradtam kategóriánál: Egy Mz ETZ 125. Néha visszasírok néhány dolgot a Simsonomról. Pl: A simsonom könnyebben indult, egyszerűbb volt, kevesebbet evett. Amúgy nem, nem cseréltem volna semmi más 50-esre.


18/F

2012. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nekem az első motorom volt,igy semmi pénzért nem adnám oda az 1980 as évjáratú S50 esemet! :) Azt mondanom sem kell hogy a mai napig hibátlanul működik!
2012. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:D
2012. máj. 14. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy 78-as S50-esem van, apukám kapta, a papám is sokat használta. A festés is eredeti rajta, meg szinte minden, de volt már furatva, meg tengelyek, fogaskerekek cserélve benne egy párszor. Nagyon szeretem, nem adnám oda semmiért, de ha lenne egy másik, ami nem nőtt volna ennyire a szívemhet, azt elcserélném egy 50-es cross KTM-re. De hát egy ilyen cserébe józanul ki menne bele? :D Nem egy kategória a kettő. 18/F
2012. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!