Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fogyasztást csökkentő tabletta...

Fogyasztást csökkentő tabletta / motorolaj adalék?

Figyelt kérdés

Használ ilyet valaki? Ha igen milyet? Vélemények róla?


Én most ezt nézem:

[link]


Köszönöm!



2012. júl. 14. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Még a WTCC-n dobáltak ilyet, sikerült egyet elkapnom. Nem raktam még a motorolajhoz, de ez nem a fogyasztást csökkenti, hanem beépül a hengerbe állítólag és csökkenti a kopást.
2012. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legegyszerubb modja a fogyasztas csokkentesnek, egy vekonyabb olaj!!! persze csak normalis keretek kozott!!!

A masik, a guminyomas helyes beallitasa(en fole szoktam menni egy 10% az eloirtnak igaz igy veszelyesebb a kanyar), es megfelelo gumimeret(minek surlodjon a 205/60 r15 gumi felni kombinacio ha nem muszaj), es a felesleges kacdatok kidobalasa, az uzemanyagrendszer karbantartasa, jo allapotu motor, es a legfontosabb hidegfeju motorfekezo, elorelato sofor :)

2012. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!