Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról...

Mit gondoltok erről az autóról? Első kocsinak venném.

Figyelt kérdés

[link]

Ilyet vennék első kocsinak , mert nekem tetszik.


2012. nov. 11. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Első autónak nem jó választás. Nagyon erős és rengeteget zabál. Jó eséllyel fel fogsz vele csavarodni az első fára!

Arról nem is beszélve, hogy az e39-es szériára locsolni kell a pénzt...


Ennyi pénzért vegyél egy opel astrát vagy egy golfot és majd következő autónak veszel egy erősebbet.

2012. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó lesz első kocsinak az E39, de ne az 540-es szériát nézd,nem is a teljesítménye miatt, ugyanis aki barom az az ezres Swifttel is felmászik a fára, hanem a motor miatt.


Keress egy 525-öst, a nagy V8 kényes a karbantartásra, ha nem kapta/kapja meg időben a dolgokat megsértődik és nem lesz megbízható. Plusz az sem mindegy mennyit költesz karbantartásra, egy sima olajcserénél ~2x annyit fizetsz ki, és így tovább, fenn is kell tartani. Na meg tankolni is kell, ezzel a motorral egy 12-15körüli átlagra számíthatsz.


Az E39 széria egyébként /szerintem/ gyönyörű, és ha sikerül kifognod egy jó állapotút nem lesz vele sok bajod, de NE 540-essel kezdj elsőre.


Abban is van valami amúgy amit A140L mond, a kasztni és egyéb elemek is elég drágák hozzá, sok sofőr leüti az eső kocsiját, nem mindegy hogy mennyibe kerül egy karosszériaelem javítása/cseréje. Nem azt mondom hogy egyből tetőre fogod rakni, csak gondold át ezt is.

2012. nov. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Nagyok sok ez első autónak. Nekem nem első autóm az 520 d, de bőven elég. 540 halál kezdésnek. Majd akkor, ha valóban tudsz vezetni, és levezettél pár tízezret.
2012. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. nov. 11. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyet akarnék venni, de 525-öst.De ha van pénzed benzinre, szerintem nyugodtan megveheted ezt is.
2012. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még 5.nek se venném mert nem férne bele a keretbe hogy tankoljam folyton.

Ha meg olyan jól keresnék akkor már inkább újabbat vennék

2012. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- fogyasztás

- szerviz költség

- biztosítás

- teljesítmény adó


Abból kiindulva, hogy 850 ezerért nézegetsz kocsikat nem rendelkezel olyan anyagi háttérrel, hogy fenn tudd tartani ezt a kocsit.

Annak meg sok értelmét nem látom, hogy megvedd aztán a hétvégén tankolj bele kétezerért, hogy menj két kört a városban.

2012. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!