Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják hogy az Opel...

Bamboochatheone kérdése:

Miért mondják hogy az Opel Astrákban sokkal jobb az ISUZU dízelmotor mint a német gyártmányú hasonló dízel?

Figyelt kérdés
Mi a kettő között a különbség? Miért dicsérik annyira az ISUZU dízeleket és miért nem a német dízelt? Milyet érdemes venni G-s Astrába?

2012. dec. 7. 14:12
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
megvetted már a kocsit? nekem isuzu motoros astra g (1,7 dti) van, tudok tanácsot és ellenjavaslatot is adni!
2013. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
13%

Sajnos az Opelekről sok jót nem lehet elmondani,teljesen mindegy milyen a motorja.

Nem véletlen,hogy súlyos csődben van!

Elfogyott körülötte a levegő....

2013. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

ma 15:37

A régebbi opelekre azt mondják hogy megbízható. Állítólag az újabbakkal hamarabb lehet gubanc.

2013. febr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Nekem egy 1.7-es CDTI H Astrám van.

Lehet, csak én fogtam ki pont egy selejtes példányt, de iszonyat sokat szívok vele.

Ha az egyik problémát sikerül elhárítani, rögtön jön a következő. Folyamatosan javíttatni kell. Közben meg csak úgy nyeli az autó a százezreket. Lassan ott tartok, hogy amennyit erre a motorra költöttem, már rendelhetnék egy vadi újat a gyárból.

Amikor épp rövid időre nincs vele semmi baj, akkor nagyon jóm megy, jól fogyaszt, szeretem is. De nagyon megbízhatatlan. Még egyszer ilyet biztos, hogy nem vennék.

2013. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim válasza:
0%
A német motor tartósság szempontjából jobb, teljesen Bosch gyári alkatrészek vannak rajta. Az Isusu az erősebb és nyomatékosabb, ezek az előnyei.
2013. okt. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:

Nekem Astra G 1.7 DTI-m van (ISUZU) Meg vagyok vele elégedve, habár a motoron kívüli "egyéb" OPEL alkatrészek nem éppen a legjobbak.


De viszont sokkal olcsóbb fenntartani, mint egy hasonló korú más dízel kocsit. Egy hasonló korú Passat vagy egy Mondeo fenntartása lényegesen több. ezekhez viszonyítva viszont sokkal nem rosszabb, de a költségek magukért beszélnek. Amennyivel több ezeknek a "márkásabb" kocsiknak a fenntartása nem nyújtanak többet.

2013. okt. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
39%
Az összes OPEL szakszervízes -akit ismerek- simán kijelentik, hogy a G Astra után kiadott kocsikat el kell felejteni!!!!!!!!!!
2013. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
32%

Az OPEL egy kiváló minőségű anyagokból gyártott nem jó autó.

Ez az igazság,és ez mindenképp a cég hibája.Nem véletlenül van csődközelben.

2013. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
32%

Kedves Uram. 13 évig volt Opelem,mindent tudok róla.

Böfögni meg Ön szokott az asztalánál.Én leírtam valamit,ha tetszik,ha nem,attól hogy német messze nem jó autó,de ezt mindenki tudja.Alig lehet eladni.

2013. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Kedves uram. Márpedig én még mindig úgy gondolom hogy egyszer olvasott egy hasonlót, és abból idézett.

"Az OPEL egy kiváló minőségű anyagokból gyártott nem jó autó"

Ugyanis ezt a dumát már én is olvastam itt a gyakorin régebben. Viszont magyarázatot még mindig nem adott a kijelentése mellé, csak ennyit hogy maga szerint ezért van vagy volt csődben az Opel cég, de én nem gondolom hogy az autó minősége hatna ki a cég anyagi helyzetére.

Az opel benzinmotorjai jónak mondhatóak, az olajfogyasztáson kívül nem szokott gyakori hibájuk lenni. Dieseljei valóban picit rosszabbak az átlagnál, ezért használnak Isuzu és fiat dieseleket. De ettől még nem mondanám az opelt rossz autónak (nekem is van velük tapasztalatom). Legnagyobb hibája hogy az ajtók aljai, hátsó sárvédőívek, és a tanknyílásnál korrodál a kaszni. De ehhez meg annyit írnék hogy még egy olyan drágább kocsinál is mint a BMW típushiba hogy az ajtók aljai és a küszöbök rozsdásodásra hajlamosak.

Várom az ön ellenérvét is.

2013. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!