Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Származhat-e valami hátrányom...

Származhat-e valami hátrányom abból, ha eképpen módosítom a kipufogót?

Figyelt kérdés

Adott egy 250-es, 4t, V2-es motor. A kép felülnézet akar lenni. Bal oldalon az eredeti állapot(szürkével jelöltem a kipufogórendszert): Az egyes hengerből cső elölről, karika a kettes henger lejövő csöve. Ez belemegy egy első kipufogó dobba. Innen megy hátra két cső, ezek külön dobba. Na, én úgy szeretném megoldani, hogy egy dobba vezetem a két csövet(Így elég egy új dobot venni). Az lenne a kérdésem, hogy így változni fog-e a valami? Amúgy az újított változaton is így van megoldva a kipufogó, bár ott a már a blokk is újabb, de maradt 250 ccm, v2.

[link]


2012. dec. 13. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Mások lesznek a gázlengések, és változhat a motor viselkedése, teljesítménye.
2012. dec. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez csak rossz oldalra változhat, vagy esetleg a jóra is? Amúgy mennyit ronthatna így rajta?
2012. dec. 13. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
csak rosszra
2012. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha azt szeretnéd megcsinálni ami az ábrán van akkor biztos hogy hogy a motor vissza lessz fogva egy picit e megoldás miatt.Max még annyit lehetne hogy jó bitang nagy dobba belevezeted de szerintem akkor sem lesz az igazi.

Én azt mondom hogy nem éri meg ilyeneken spórolni.Ha megvan a gyári dob azt fillérekből felújíthatod és krómoztathatod.Annyi csak hogy szép símára csiszolod és elviszed egy galvánműhelybe ahol savazzák és nikkelezik,krómozzák,horganyozzák.ezekből a nikkel az jobb mert az nem színesedik el a hő hatására.És kb 12 ezredbe lenne benne vagy annyiba sem.

2012. dec. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem is a dobbal van bajom, hanem sportdobot szeretnék venni rá, és amit kinéztem, annak 12 ezer darabja.
2012. dec. 16. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!