Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri a 200000 ft körüli...

Kerékhegyi károly kérdése:

Megéri a 200000 ft körüli összeget egy HONDA SH 150-es kb 16000 km,11 éves, esetleg a fogyasztásról valamit?

Figyelt kérdés
50-esként szeretném használni, és persze ha valós a km, hát őszintén megvallva egy kicsit gyanús! Fényképről itélve elég jó állapotban van!
2013. máj. 20. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerinted a rendőr teljesen hülye, és el fogja hinni, hogy egy hátul is tárcsafékes, nagy testű robogó 160-ig skálázott sebességmérő órával, és 50-esre egyáltalán nem jellemző hanggal tényleg 50-es?? :D:D

Nevetséges vagy:D


Sokkal többe fog kerülni a sok-sok pénzbírság, mint ha csinálnál egy A2-es jogosítványt ÉS megvennéd ezt a motort. De persze te tudod.

Az csak a baj, hogy a rendőr is ember, és nem szereti, ha hülyének nézik. Márpedig te azzal, hogy egy 150-es motort 50-esként akarsz használni, pont ezt csinálod.

2013. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom nem értetted a kérdés lényegét! Én egy olyan helyen használom a motort ahol rendőr kizárva! A jogsiról annyit hogy nincs pecsétnek helye! /20 évig 50 utassal a hátam mögött végig jártam Európát és Ázsiában is voltam, de itt nem a jogsi volt a lénnyeg hanem hogy megéri megvenni ezt a motort vagy nem! ÜDV.
2013. máj. 21. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!