Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kérdés egyszerű: Mi a...

A kérdés egyszerű: Mi a különbség a Chevrolet Kalos, és a Daewoo Kalos között?

Figyelt kérdés
Biztos csak az elnevezéssel lehet valami, vagy az egyik cég meg vette a másikat, de előttem nem teljesen tiszta... :) Neten keresgéltem, bár nem találtam nagyon semmit... Köszi a válaszokat, Üdv! :)

2013. máj. 29. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
kizárólag az embléma. Semmi más.
2013. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mégis miért van két féle autó gyártótól, ugyanaz a(z) (típusú) autó?
2013. máj. 29. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Ugye nem hallottál semmit arról, amikor néhány évvel ezelőtt a Daewoo beolvadt a Chevrolet cégbe, és egyszerűen lecserélték rajtuk a nevet és az emblémát?
2013. máj. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na akkor ezért... Nem, nem hallottam róla tényleg, tudod sosem tartozott azok a márkák közé egyikőjük sem, amelyikre figyeltem volna... :) Most autókat nézegetek, a közel, (vagy inkább a távoli jövőben :( ) szeretnék vásárolni valamit... És fel figyeltem erre a kis Kalosra... Egyszerű, de viszonylag fiatal, és ár-érték arányban tökéletes... Kicsit gagyi a belső tér, de állítólag megbízható kis autó... Első autónak szeretnék valamit... :)
2013. máj. 29. 22:49
 5/5 kata kata ***** válasza:
88%
Semmi! Csak a név.
2013. máj. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!