Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olvastam az Astra G 1.7...

Olvastam az Astra G 1.7 dti-ről véleményeket, volt egy olyan rész is, hogy a tulajdonos milyen tuningokkal szerelte fel az autóját. PL: fóliák, spoiler meg sok ilyen de volt egy chip is az milyen, létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Tehát idézem:"egy kis spórolással egy chip is bele kerűlhet ami +1 liter+erő" és még egy valami kevésbé jelentős.

Alatta írta hogy 100-110 ló a 75ből.

Ez lehetséges?Motor károsodásról lehet szó ilyen esetében és ha egyáltalán létezik is ilyen akkor mennyi kb.?



2013. jún. 5. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
110 Le a 75 ből..a kérdés hogy mennyiből és minek?110 le kombikat forgalmaznak gyári motorral ..felesleges ilyen típusú autóra bármennyit is költeni ez egy opel..75 le gyári cucc az életben nem lesz sportkocsi jópofa marhaság tunningolgatni de a pénz amit belerakott azt kb a szélbe is elszórhatta volna értelme 0
2013. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tévedek, az 1.7dti az még adagolós motor. Arra azért kíváncsi lennék, a nélkül, hogy az adagolóhoz hozzányúlnánk, hogy fog az több üzemanyagot juttatni a motorba egy egyszerű chiptuningnak köszönhetően.

Az oké, hogy pár lóerőt kihozol így belőle, de +50%-ot? :D

2013. jún. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is "enyhén" furának tünt, bár azért akkor ha így lenne minden 3. injektoros autó 100+ pacival futkározna.
2013. jún. 6. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
nekem 17cdti kombim van ami 101le.chip tuninggal is max 10-15% nyerhető.nincs semmi értelme,kidobott pénz.
2013. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
2013. jún. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!