Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mini Cooper (újabb fajta)...

Mini Cooper (újabb fajta) tulajdonosok! Sokat eszik az autótok? Megéri ilyen kocsit venni?

Figyelt kérdés
hölgy tulajdonos lennék, és autóra gyűjtöm. tudod hogy nem olcsók ezek a kis kocsik, de már jó ideje ez az autó az álmom. hallok felőlük jókat, kevésbé jókat... és nyilván lányként azért nem úgy értek a kocsikhoz mint egy fiú, de utána járok a dolgoknak, kérdezgettek, és sokat olvasgatok róluk. fiú ismerőseimet is kérdezni szoktam. de legutolján azt tanácsolta egyik, hogy szerinte sokat esznek ezek az autók. mivel kis autók nagy lóerővel, a motorjuk miatt, valami ilyesmi...ez valóban így van? mert azért ez nem egy utolsó szempont! :S amikor egy autókat tesztelő honlapon olvastam róla, ott azt írták hogy nem vészes a fogyasztása, talán a városba kicsit. most akkor kinek higgyek? kérem olyanok hogy írják le a a tapasztalataikat a kocsiról, akiknek valóban van róla!
2013. júl. 3. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
2013. júl. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" mivel kis autók nagy lóerővel, a motorjuk miatt"

Ilyenkor fordul elő az, hogy a motor erőlködés nélkül viszi a kasztnit és szinte a gázt sem kell nyomni :D


Előttem linkelték a spritmonitort, nem esznek ezek sokat szerintem.

2013. júl. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!