Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Belém jöttek és félek vezetni!...

Belém jöttek és félek vezetni! Én is lehetek hibás?

Figyelt kérdés
Még vezetői tanfolyamra járok, de a múlt héten belém jöttek hátulról. Nem miattam volt, az oktató is azt mondta, én mindent jól csináltam, a belém hajtott autó sofőrje elismerte, hogy ő volt a hibás. Én nagyon megijedtem, a következő órán alig merek majd vezetni is. Történt már valakivel ilyen? Az oktató nem mondott semmit, de rosszul érzem magam amiatt, hogy miattam kell fizetnie a kárt, amit az a h*lye okozott, aki belémhajtott, mert nem tartotta be a követési távolságot. Én lassítottam, mert előttem volt egy lassú jármű, szemből meg jöttek az autók, így nem tudtam előzni.
2013. aug. 13. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elismerte, hogy az ő hibája volt, akkor a biztosítója fedezi a kárt, nem az oktatód. Ilyenen ne aggódj.


Most jó lenne azt írni, hogy ne izgulj, majd elmúlik, de én inkább, ha nem bánod, nem vigasztallak. Egy ideig biztos benned lesz ez az érzés, nem tudsz vele mit csinálni.

A legjobb, amit ilyenkor tehetsz, hogy beszéld meg az oktatóddal, hogy a következő órát (vagy órákat) kezdjétek a rutinpályán pár körrel. Persze nem azért, hogy azt gyakorold, hanem hogy a kocsiba beülve 5-10 perc alatt megnyugodj, és csak ezután menjetek ki forgalomba. Én legalábbis ezt tenném a helyedben.

2013. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha te is p*csánversz valakit aki előtted megy akkor máris te vagy a hibás. Ha úgy látod, ebben az esetben is hibás lehetsz akkor neurotikus bűntudatod van. Ezt a régi sérelmeid felgöngyölítésével, sok pihenéssel, szeretetteljes légkörrel feloldhatod. Amíg ilyet írsz, hogy "a következő órán alig merek majd vezetni is" akkor az döntés, vagy szándék, ebben az esetben akár pszichológus szakember segítségét is ajánlom, ha úgy érzed megoldást jelenthet. A problémád nem közlekedéssel kapcsolatos, ám erre is kiterjedő.
2013. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!