Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel kezdjek motorozni?

Mivel kezdjek motorozni?

Figyelt kérdés
sok motor van ami tetszik, enduro, supermoto, speed motor, de semmi ötletem sincs, mindegyikkel ugy 50-50%vban vagyok hogy megéri, mit ajánlotok? kellene turázásra, városban motorozgatni, esetleg terepen is
2013. szept. 21. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalat? Jogsi mire van? Pénzed? Szal lehetne bővebben? Így a robogótól 1100 as gsxr ig kicsit sok a moci.
2013. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs sok tapasztalat, csak supermotoval kapcsolatba, jogsi nincs, de tudtommal nem jogsival megy egy motor, nagyjábol ennyi, supermoto kéne 250.000 ig kb, de a speed sem lenne rossz, nem tudok dönteni
2013. szept. 21. 08:27
 3/10 A kérdező kommentje:
de A2es jogsi lesz
2013. szept. 21. 08:27
 4/10 anonim ***** válasza:

"de tudtommal nem jogsival megy egy motor"


Ezt majd add be a rendőrnek is ha megállít! :)

2013. szept. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ha megállit 1 rendőr, hidd el tudom mit kell mondanom h csak anyit mondjon száljak le és toljam haza.
2013. szept. 21. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:

"ha megállit 1 rendőr, hidd el tudom mit kell mondanom h csak anyit mondjon száljak le és toljam haza."

Befolyásos anyuci, apuci nevét?

Imádom az ilyen embereket...

2013. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
énis imádom akik nem tudnak semmit de elitélnek, kis szivem, semmi ilyesmit, egyszerüen már kaptak el minket párszor, és egy jó barátom elmagyarázta ilyenkor hogy kell, mit kell mondani/tenni, semmi anyuci apuci te jó gyerek :)
2013. szept. 22. 09:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor leírhatnád ide is. Engem is érdekelne hogy mit kell mondani ha egy kötekedős rendőr épp bele akar kötni mindenbe.


Ha nem rokonok által akkor jó. Előítéleteimet meg az alapozza meg hogy itt a környéken van pár gazdag hülyegyerek, quad, cross motor, pitbike, simson... Persze jogsi nincs, de rendőr max a nevét kérdezné meg...

2013. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az isten áldjon meg hogy mindenki erre veri a nyálát.. nem ez volt a kérdés.
2013. szept. 24. 03:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor a kérdésre válaszolva:

Olyat vegyél ami tetszik és ki tudod használni.

Tehát aszfaltra ne cross motort, terepre ne sport motort... És egyebek.

Más nem fogja tudni megmondani hogy neked mi a jó.

2013. szept. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!