Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lancia Delta jó autó?

Lancia Delta jó autó?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla.

Megbízható autó-e?

Drága-e hozzá az alkatrész?


2009. nov. 6. 17:36
 1/8 anonim válasza:
Az alkatrész kicsit húzos, viszont az autó nagggyon jó. :) mind kinézetre, mind motor teljesítményre :D
2009. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Drága az alkatrész és szervízigényes.
2009. nov. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

alkatrész ugyanannyiba kerül utángyártottban mint bármely máshoz,megbízhatónak a sima 8szelepesek frankók,a 16osok a turbósokat inkább hagyd.

egyébként mutatós,sportos tipikus olaszos autó.

a gömbölyűnek már nincs egyénisége 1993-

2009. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
életem legjobb autója egy Lancia Delta volt, ha lenne sok pénzem, most az ő emlékére egy L.Deltát vennék, gyönyörű. az a régi is gyönyörű volt. akkor is ment, mikor már sok baja volt, hűséges autó volt, de ha valamit megcsináltattunk rajta, akkor eszeveszett drága volt.
2009. nov. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Hogy jó autó-e??? Az enyém 25 éves, és imádom. Kényelmes, piszok jól fekszi az utat és simán tudok előzgetni, még nagyobb sebességnél is (1.3 benzin). A fogyasztása sem rossz, vegyesbe 6,5 literből kijövök.

Az alkatrész abszolút nem drága, mivel majdnem minden kompatibilis valamelyik FIATtal, ezenkívül mindenből van után-gyártott, illetve bontóban is lehet nézelődni. Szerencsére sűrűn nem vásárolgattam hozzá semmi, nem sok bajom volt vele. Pedig hosszú utakra járok... Néhány rozsdafolt, ennyi az összes baja, de ez a korral jár:)... Mondjuk csak ajtón-küszöbön-sárvédőíven kellene javítgatni, az alváz nem rohad.

Nekem amúgy külsőre is bejön(lehet, hogy rossz az ízlésem:D...)!

2009. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösszönöm mindenkinek a válaszokat!
2009. nov. 7. 19:57
 7/8 tamasoft ***** válasza:
A 80-as évek szerintem egyik legjobb rali autója, ami utcai változatában is szuper volt! 15 évvel ezelőtt nagyon akartam egy ilyet! Sajnos az idő lassan megeszi őket, tehát nagyon meg kell nézni, ha venni akarsz, persze hibátlant már biztos nem kapsz. Igazi feeling autó!
2009. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ku... jóóóó!!!


Az új típushoz érdemes donorautót venni Ausztriából 60 -80 ezer Ft. A régi pedig az előttem szólók szerint...


És nem egy stílustalan Opel, öreguras, szögletes VW, vagy egy összevissza harmatgyenge nép-Ford, spártai japán...

2012. jan. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!