Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok venni Budapesten...

Hol tudok venni Budapesten olaj és hőálló szilion tömítő ragasztót, ami motoralkatrészek tömítésére való?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Bárdi, Unix, meg még pár száz autósboltban.
2013. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ja! Én is ezt gondoltam legutóbb mikor egy 5A-es késes biztosítékra lett volna szükségem. Gondoltam ez olyan alap dolog, hogy ez van minden autós boltban. Erre csak a harmadik boltban kaptam. Kettőben kapásból visszapattantam, mert közölték hogy nincs nekik, rendelésre tudnak hozni X nap múlva.
2013. okt. 5. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Az FBS se rossz, 200C fokig stabil marad és az olaj sem kezdi ki. Csak alaposan letisztított felületre kell felvinni és várni kell néhány napot a száradással. A direkt motortömítő szilikon se hinném, hogy valami nagy különlegesség lenne, csak drágább.
2013. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Bárdinál tuti van, többféle is. Rendszeresen szoktam tőlük vásárolni tubusos Pro Seal nevű anyagot, 1.000 Ft körüli áron.
2013. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

F.BS-em van is itthon. De azt írják, hogy az olaj kis mértékben duzzasztja. Ezért gondoltam hogy veszek inkább speciális olajállót, ami pont erre való. Meg még az a bajom, hogy ecetsavas, amit nem tudom, hogy az alumínium blokk hogy tolerálna.

Ezt néztem ki, szerintem hétfőn meg is veszem: [link]

Köszi.

2013. okt. 6. 13:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Látom, van ez a Pro Seal is amit írtál. Ez még olcsóbb is: [link]
2013. okt. 6. 13:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezzel a fekete Pro Seal-al ragasztottam be a konyhai villanysütőm üvegét is, és már 4 éve bírja a 220-240 C-fokot.
2013. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!