Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Láttam, hogy meghúzza a másik...

Láttam, hogy meghúzza a másik autó oldalát, mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés

Ma sétáltam haza gimiből, és láttam amint egy autó a parkolóból való kikanyarodáskor meghúzza igen erőteljesen a másik autó oldalát.

Felírtam a rendszámát, mit kellene ilyenkor tennem?



2013. okt. 14. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A sértett autó ablaktörlője alá rakj egy papírt ezzel az információval. Majd ő utánajár biztosítójánál.
2013. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szántóvető ***** válasza:
mindkét autó rendszámát fel kellett volna írni aztán bemenni a csendőrségre,a többit ők elintézték volna.attól tartok hogy így meg fogja úszni.
2013. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nap-nap ott sétálok, meg fogom ismerni az autót, amelyiknek nekimentek.
2013. okt. 14. 14:52
 4/7 szántóvető ***** válasza:
hát jobb ha figyeled a vétlen autót.aztán vagy azt csinálod amit fentebb írtam vagy teszel cetlit a szélvédője mögé amin a te elérhetőséged is szerepel.
2013. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez történt velem is, felírtam egy papírra a bűnös kocsi rendszámát és odatettem az ablaktörlő alá.
2013. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szántóvető te merre élsz, hogy nálatok "csendőrség" van?

Mert hogy mindig azt emlegeted...

2013. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy Saint Tropez-ben él :)

Nálunk hajdúk vannak. Igaz, már csak a boilerben :)

2013. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!