Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hírdetés alapján érdemes...

A hírdetés alapján érdemes megvenni? Corsa

Figyelt kérdés

illetve hírdetés alapján érdemes-e elmenni megnézni, vagy felejtős? minden véleményt/tanácsot szívesen várok.


[link]



2013. dec. 8. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én messzire kerülném a boyracer autókat, ettől függetlenül még elképzelhető, hogy talán nincs teljesen kitaposva a bele, de a km-ről legalább egy 0 biztosan lemaradt
2013. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"sportos szpolylerekel fel szerelve" XDXD


műszaki nincs rajta, szélvédő repedt ,ez a verda felejtős nézz másikat

2013. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Aki így ír, az szellemileg elmaradott! Egy ilyen buta embertől semmit sem szabad venni!
2013. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sinead ***** válasza:
én meg se nézném.
2013. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Közben és is átgondoltam, és igazatok van:)
2013. dec. 9. 07:15
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor érdemes vele foglalkozni ha meg van rá a két kilód, és oda adja 50 ért. Mert szépen kipofozhatod.

Amúgy kuka az autó

2013. dec. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez az eladó tényleg zakkant!


"Eladó a képeken látható opel corsa B sport, sportos szpolylerekel fel szerelve, sport ki pufogó alatta, xenon lámpákkal fel szerelve, kifogástlanul működik, garantált 5 literes fogyasztással, autó be számítás lehetséges de csak is egy árban, hívjon bizalommal bár mit meg hallgatok, műszaki vizsga viszont le járt és a szélvédőn legalul egy repedés van."

2013. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

húúúú ez a fajta Corsa jó kis kocsi, de nem ez a példány. :)


Ezt felejtsd el!

2013. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 jucsucsu válasza:
Egy autó ára MINDIG tükrözi az állapotát. Ha ez a gép jó lenne 4-500 ezerért árulnák.
2013. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bakker...figyu a váltón a műbőr burkolatot.Nekem a 10 éves g astrámban nem néz így ki 200 ezer km után.Ebben a roncsban legalább kétszáz ezerrel több van...szerintem véres a torka is...lehet százon 5 liter olajat eszik,azért nincs rajta műszaki :-)
2013. dec. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!