Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi Q7, Audi A6 (2011),...

Audi Q7, Audi A6 (2011), Mercedes B200 CDi, Volkswagen Golf 7, Mercedes CLA 200, Mercedes C 200, Volkswagen Touareg, Volkswagen Passat CC, Volkswagen Touran? Kezdő autónak?

Figyelt kérdés
Ezek közül kellene választanom, 20M lenne a mutatványra (max. 25M!) Persze, mást is ajánlhattok , de kizárólag ezen márkák közül. Apukámtól kapnám , a következő születésnapomra, idáig nem élt velünk, most megkeresett, 15 évesen, megtudta, hogy imádom a kocsikat,ő is 15 évesen kezdett vezetni, ezáltal szeretné , hogy Én is belecsöppenjek a vezetés furfangos világába. (Kérem mellőzni a szidalmazó kommenteket , és a bunkóskodást , ezekről az autókról szeretnék megtudni egysmást!)
2014. febr. 22. 23:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%
BMW
2014. febr. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
2014. febr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%

"Az a bizonyos "15 éves hernyó..." többet tett le idáig az asztalra , mint Te valaha is fogsz!"


Halljunk párat! :):):) Mi lehet azon az asztalon?

2014. febr. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
gondolom rohadt sok pia, ez a kérdező faszi tuti be van baszarintva. Van 20-25M kocsira, Akkor a Volkswgeneket ki is zárhatjuk, kivéve a touareget, a mercik közül az összeset, 3 éves a6 az a felébe se kerül , azis kuka, tehát egyedül a Q7 és a touareg ütné meg a 20-25M, a többi a közelébe se lenne. Ha én választhatnék 20-25Mér maximum, az azt jelentené, hogy ki is használnám a keretem, akor egy 15 éves kis lofa-szgyuri is tuti megtenné ugyanezt, hogy vagány legyen. Kérdés jelentve, nem nevettem a kérdésen, nem szórakoztam jót rajta, de legalább helyetted is ég pofám h ilyen szemetet kiirtál.
2014. febr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25M körül már van új S Merci, G Merci. E Merci 12-13M-tól kezdődik.De A C se rossz.Nem soká kijön az S Coupe, de az 30 M fölött lesz.
2014. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
WTF? 15 évesen huszonmilliós autó? egyáltalán autót? ember még két év mire leghamarabb jogsit kaphatsz...vagy majd nézed milyen szép ahogy ott áll a garázsban? nem kötekedés csak érdekel
2014. márc. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!