Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zsiguli karbit fel lehet...

Zsiguli karbit fel lehet tölteni manuálisan benzinnel anélkül, hogy az első indulásnál baj ne történjen?

Figyelt kérdés
2 hete áll a lada az udvaron, felhívom aput, mondja, hogy ha legközelebb el akarom indítani, a gyújtáselosztó alatt vna az üzemanyag-szivattyú (ac pumpa) azon 1 kar, azt kell lefelé nyomogatni, hogy manuálisan feltermeljem a benzinszintet. a gond csak azzal van, hogy félórán át noymkodtam, és a benzin meg sem moccan:S Monda, hogy kicsit hajtassam meg önindítóval a motort, hogy a tengelye benn maradjon, és akkor elvileg nagy ellenállással kéne tudnom nyomkodni a kis kart és akkor már garantáltan mennie kéne a benzinnek. Hát jelentem, nem ment. Ergo arra gondoltam, hogy leszedem a légszűrő tetejét, és felülről öntök némi benzint a karbiba, mondjuk egy decinyit és megpróbálom elindítani. Ha minden jól megy, jár a motor és utána már szállítja magának az üzemanyagot.. .Valami ötlet? előre is köszönöm minden hozzászólónak! :)

2014. febr. 23. 11:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Viszont elindulni most sem akar. Fullgáz, szivató, szivató+fullgáz, sehogy sem."


A szívató mellé nem szabad tövig nyomni a gázpedált, mert akkor semmit sem ér a szívató!


Volt már hasonló kérdés, amikor fater pajtás külföldön volt, és a fiú megkapta a kulcsot, hogy ha el tudja indítani az autót, elviheti furikázni. Később kiderült, hogy van benne rejtett indításgátló kapcsoló!

:D

2014. febr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De tökre normálisan hazajöttem vele, nemvágom, miért nem indul. Totál szárazak a gyertyák. Mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat, majd hétvégén hazajön ledurgál-na, ha itthonlennék :D mert nem érdekel annyira. aztán megcsinálja. ha nem, akkor meg gyufát neki.
2014. febr. 26. 20:58
 13/13 anonim válasza:
Dehogy gyufát neki :D!!!Add nekem!! :D
2014. febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!