Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A bekarikázott résznél az a...

A bekarikázott résznél az a valami ferdén áll, ez normális? Lehet amiatt ez a "pattogó" hang? Képlink és bőv. Inf. Lent.

Figyelt kérdés

A bekarikázott résznél az az alkatrész(nevét nem tudom)szerintem ferdén áll. A fénykép készítésénél egyenesen állt a kormány. Arról az oldalról "kattogó" hang érkezik, ha a kormányt teljesen vagy majdnem teljesen eltekerem balra. Egyébként egy '99-s Classic F Astra.

[link]


[link]



2014. máj. 17. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ami be van karikázva az a kormányösszekötő gömbfej. Az azért áll ferdén mert tud mozogni :) Ami a kattogó hangot adja az a toronycsapágy. A csapágykoszorú el van törve és az kattog. Nekem is ez volt a baja. Szintén 99-es F astra.
2014. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet az a kattogás féltengelycsukló is.
2014. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!