Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra B vélemények?...

Opel Vectra B vélemények? Vagy milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
18Éves srác vagyok épp autót szeretnék vásárolni az összeg úgy kb.1500-1600 euró (500ezer ft körül) de nem tudom sajnos,hogy meiket érné meg venni,tetszik sok autó: pl golf3 opel vectra B ,fiat punto,stb. ne egyen olyan túl sokat és persze jól nézzen ki. ez az elvárásom tőlle. a válaszokat előre is köszönöm!

2014. máj. 23. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajlamos rohadni egy "kicsit" a B Vectra. Amúgy pofás autó. Az 1.6,1.7TD még sokat sem eszik.
2014. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi most adtuk el fél milláért a B Vectránkat (1.6 16v). Fogyasztása 8-9 liter körüli városban, pár helyen rohadt más baja nem volt. Bár én ennyiért Golf 3-at vennék, kevesebbet eszik, nem rohad annyira, egy embernek bőven elég (mi családi autónak használtuk). Fiat felejtős, nem túl megbízható. Esetleg még Mazda 323.
2014. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! tényleg a mazda 323 az még nagyon jól néz ki,azokat is nézegettem arról valami véleményt kaphatnék?
2014. máj. 23. 13:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra figyelj vele hogy ne egy szuperboj versenyautója legyen, aki összetörte amikor megpróbált kihajtani a lakótelepről.
2014. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben köszi,de motorikusan jó autók,az alkatrészek drágák bele? mivel nem túl sok mazda 323ast látok az utakon
2014. máj. 23. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Én még a Toyota carinát ajánlanám neked ha nem akarsz versenyezgetni akár egy 1.6 benyás motorral is megteszi.

Nekem igaz dízeles volt belőle de én megvoltam vele elégedve nagy kényelmes tágas autó.

Egy kis olvasni való

[link]

[link]


mellesleg 500.000 ért már elég jót kilehet fogni belőle

pl

[link]

[link]

2014. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!