Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CBR 125 50-esként?

Honda CBR 125 50-esként?

Figyelt kérdés
Hali! Motorváltás előtt állok és kinéztem magamnak egy 125-ös, 2005-ös évjáratú CBR-t 50-es papírokkal. Namost azt tudom hogy nagy cumi lehet ezzel, de az a kérdés, hogyha átfesteném, átmatricáznám egy 50-es 4t CBR koppintásra (Romet RR50, Magyarországon forgalmazott motor, [link] csináltatnék adattáblát, hengerbe 50 cm3 felirat, km óra módosítása, stb. , akkor a Rendőrök kötözködnének?? Előre is köszönöm a segítséget!!

2014. jún. 12. 00:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz a link, ez jó: [link]
2014. jún. 12. 00:28
 2/10 anonim ***** válasza:

haverom 50-es SR-jén még abba is belekötött, hogy miért van 120-ig skálázva a km óra ha 50-es a motor...


én azt mondom, inkább vegyél egy nagyon jól burkolt 50-es 2t gépet, és rakj bele egy 125-ös 2t blokkot, mert a szúnyogra könnyebb ráfogni, hogy 50-es, mint a 4t-re...

2014. jún. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A rendőrök nem hülyék. Ha érdekli őket csinálhatsz akármit rájönnek. Ha meg elkezdik a mobil fékpadokat akkor ki is derül. De egy komolyabb balesetben is egyből kiderül. Ha meg még fúrod faragod is esetleg más cselekményt is a nyakadba varnak. Szóval csak óvatosan.
2014. jún. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy 125os cbrel szarabbul jarsz mint egy 50es rsel, vagy egy tzr-el, mert ez a 4t fos kb annyit tud mint azok, sot, azokbol egy tuningolt gep talan meg erosebb is, soha az eletbe nem vennek 125os cbr-t, de ez az en velemenyem
2014. jún. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos mégsem tudod hogy mekkora cumi lehet ebből. Nem elég a rendőrt átverni ma már, mint 20 évvel ezelőtt. Ha gebasz részese vagy, akkor a jogászok a szart is kiperelik belőled és nem is kell olyan nagyon megerőltetniük magukat. Szerinted mindenki sík hülye ahhoz hogy milyen egy valódi segédmotorkerékpár. Apropó az hogy 50 köbcentis, az még csak 1 dolog, attól még önmagában nem lesz semmilyen motorka moped, segédmotor, mittudoménmi.
2014. jún. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem azért, de olcsóbb letenni az A1-es jogosítványt, mint az egész átkozott motort átépíteni, átfesteni meg mindenféle adattáblákat hamisítani. Ráadásul a jogsi örökre megmarad majd a pénzedért, ellentétben a motorral.
2014. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha motoros rendőr elkap alvázszám alapján megmondja neked, hogy hány ccm motort húzol.
2014. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 twoa. válasza:
Miért nem veszel rendszámosat?
2014. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zoli17 válasza:

ez mekkora!% :D romet! 50 XD


én véleményem: inkáb 4T


2T büdös, füstöl, sokat eszik, évente kell gyűrűzni, drága az olaj, állandóan méricskélni...haver vitt 500métert ETZ vel 3x kelett kimosni a füstöt a ruhámbol... utálatos.

igaz 2x erősebb, de nekem városi prütyögő kell nem olyan ami letépi a hajam.

persze egy viszafogottabb 125 olyan mint a 2T 50 es de megint ott vagyunk hogy büdös, füstöl.........


én véleményem- szép a cbr- mindenhol 3Lityit írnak rá. nem füstől nem hangos, nem kell kúton csavargatni az olaj mércét,


az utcában kipróbáltam egy ilyen cbrt első mocizás.

nekem robogó érzésem volt- nem nagymotor- én elhinném hogy 50es. lementem a robogo boltba és 2x ekkora léghűtéses klobb van az 50 eseken.


8 házat utcánk van, de 2en jöttek oda ne próbáld ki!!!! fél milió a csekk hamis papíros motor kipróbálásért!!!


a gazdája 10 éve jár vele 50 es ként. nem volt minden sarkon köbcenti mérő. romet 50 re megszólalásig...


balesetet ne csinálj!

100 at ne menj!

nem hiszem zavar valakit ha 70el pröttyögsz és smpk nak hívod.


én is utánna néztem mit sértek vele ha kipróbálom:

vagy 30 hozzászólás, hogy mi van ha... de még senki nem írta le, hogy tényleg szemet szúr e

2014. okt. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 zoli17 válasza:
nagyon sajnálom hogy az állam hozzáállása: büntessük azt aki környezetbarát megbízható mocit vezet azzal szemben aki ugyan kisköbös mocit, de okádja a füstöt, szerelni kell, és többet fogyaszt.
2014. okt. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!