Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobban néz ki az autó első...

Jobban néz ki az autó első rendszámtábla nélkül. De ha jol tudom nem lehet levenni, akkor van valami amit csinalhatok hogy szebb legyen az autó?

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Matrica?
2014. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hova?
2014. jún. 27. 17:20
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

A küszöbre ,hova...

Természetesen a lökösre,oldalra valahová..

2014. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor nézegesd a garázsban te visszamaradott.
2014. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Beviz Elek ***** válasza:

esetleg berakhatod a szélvédöhöz. nem szabályos, de sokan megteszik és évekig járnak így

(nem buzdítani akarlak mert meg is büntethetnek)


és légyszíves normálisan válaszolj legközelebb annak aki segíteni akar

2014. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legyen sok pénzed és akkor ki tudod fizetni mikor megbüntetnek, hogy nincs elöl rendszám, mint ahogy néhány Ferrari és egyéb egzotikus márka tulajdonosa csinálja.
2014. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Matrica-rendszám. Kellően megindokolva járható út.


[link]


[link]

2014. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2014. jún. 27. 18:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pont jó elöl, enyhe koccanásoknál van ütközéselhárító szerepe a rendszámnak. Nekem a keret alatt még van egy kis szivacs is elhelyezve.

Egy béna béla vonóhoroggal koccantotta le az autóm elejét parkolás közben, szerencsére csak a rendszámon volt látható egy kis horpadás. Mondtam is az aggódó bénán tolatónak, hogy semmi baj nem lett, de legközelebb ne centizgesse ki a másik autót. Ha nincs az autóm orrán a rendszámtábla, akkor szerintem a műanyag lökhárítót megrepesztette volna a beletolató vonóhorog és az is csúnya lenne.

2014. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!