Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol vehetnék restaurálható...

Hol vehetnék restaurálható mustangot?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 67-es vagy hasonló évjáratú mustangot, minél leharcoltabbat és olcsóbbat, csak forgalomba lehessen helyezni. Valakinek esetleg esetleg van ötlete, hogy hol találhatok?

2014. júl. 16. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az interneten, de olyan nincs, hogy olcsó és mégis pikk-pakk forgalomba helyezhető.
2014. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


parancsolj

2014. júl. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nyilván elsősorban az USA-ból, Kanadából, vagy Nyugat-Európából.
2014. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt nézelődj

kb 3.000usd a szállítás

2014. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

u.i.:

azt nézd meg hol van ,mert még onnan el kell juttatni a kikötőig az USA ban és az plusz lóvé!!!!!!!!!!

2014. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A jenkiknél nem ritka, hogy párszáz dollárért hozzájuthatsz klasszikus tepsikocsikhoz és izomautókhoz, de az ekkortájt készült Mustangok még náluk is nagyobb pénzekért mennek már, még akkor is, ha retek állapotban vannak. Ha hozzáveszed a szállítást, a vámot, meg mindent, milliós összegeknél leszel. Annál jobbat és olcsóbbat, amit előttem belinkeltek, nem találsz Európában, maximum hiányosat motor meg minden nélkül, vagy menthetetlen állapotban.

A forgalomba helyezésről már ne is beszéljünk, ami önmagában rengeteg pénz, de ahhoz előbb olyannak is kell lennie a kocsinak.


De igazából ezeket teljesen feleslegesen írtam le, mert már a kérdésből kiderül, hogy messziről sem vagy tisztában a tényekkel. Hol vehetnél? Hát a régi Mustang boltban. Olcsón? Ha egy ilyen autónál már csak felmerül a pénz kérdése, ne egy 1:1 méretarányban gondolkodj. Leharcolt Mustangot itthon forgalomba helyezni? Igen vastagon meg kéne kenni a vizsgabiztost. Már ha van rá pénzed. Különben is, az első rendőr aki meglát visszarak parkolópályára egy szintén elég zsíros bírság keretében.

Felújítani valószínűleg több lenne, mint amennyit a kocsiért fizettél, plusz gondolom (remélem) szakemberrel gondoltad elvégeztetni a munkát. Ha lenne rá pénzed, a neten nem sok böngészés után találnál egy restaurált darabot.


De lehet, hogy csak egy előítéletes paraszt voltam, és bőven van lé a zsebedben, ez esetben az előbb belinkelt autó tökéletes lesz neked!

2014. júl. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget és a válaszokat, természetesen valamennyire tisztában vagyok egy külföldről behozott autó költségeivel és csak az autóhoz képest gondoltam olcsóra, leginkább olyan oldalak érdekelnének ahol ilyen autókat külföldön keresgélhetek, mert természetesen használtauto.hu-n már körülnéztem.
2014. aug. 25. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!