Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E30-as dízelekről mi a...

BMW E30-as dízelekről mi a vélemény, mennyire tartós, megbízható, voltak tipikus hibáik, mennyit bírtak ezek a dízelek?

Figyelt kérdés
És E30-ból mekkora hengerűrtartalmú dízelek voltak?

2014. júl. 20. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

én már kifektettem fiatalkoromban két 325td-t egyiket totálra törtem aztán a másikat használtam de motorja tönkrement mikor 200-al mentem az autópályán versenyeztem egy 730d-vel, aztán elbontottam. jó kis kocsik de nem érdemes már venni.

már én is e38-as 7-es BMW-k be utazom és csak benzin mert dizelel csak a baj van

2014. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem "sportdízelként" vannak használva (lásd előző hozzászóló) akkor hosszú életűek. Ha ütve vannak, szinte azonnal kihengerfejesednek. E30-ban csak 2.4-es soros hathengeres dízel volt, vagy turbóval vagy anélkül.
2014. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A 325td már E36-os volt.
2014. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
e30-ban 324d (86 lE), és 324 TD volt (115 Le). Nincs jó hírük a hengerfejproblémák miatt hogy mennyit bírtak azt nehéz megmondani, mert ezek mind tekertek órásak, meg baromi régiek már, nincs is sok belőlük. Normálisan hazsnálva biztos elmentek jó pár százezret, de ezek már megették a kenyerük javát, pesze ha találsz egyet amiben jó a motor, és közlekedsz vele akkor jó lehet mert keveset eszik és dinamikus, de ha hajtani akarod BMW-s módjára akkor mindenképp benzines vegyél szerintem...
2014. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát azért mai mércével keveset sem esznek. Meg lehet magyarázni "ahhoz képest..", de a lényeg hogy mennyi pénz hagyunk a benzinkúton.
2014. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy megkímélt 324d. Ha nem taposod neki hosszú életű, és 6 literrel el jár. Porlasztócsúcs, meg lendkerékre kell figyelni. Vajmi kevés esélyed van rá, h találj egy jó állapotú példányt, de azért ne add fel.
2014. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!