Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen 4X4-es...

Redoutable kérdése:

Szerintetek milyen 4X4-es autót vegyek?

Figyelt kérdés
Itt most nem a díszf.osokra gondolok mint egy SX4 vagy egy bmw (XD), hanem normális összkerékhajtást szeretnék ami nem ilyed meg 5cm sárrétegtől. Eddig ami a legszimpatikusabb a Subaru, ahogy néztem a videókat meg olvastam a beszámolókat nem sok ilyen képességű autó van az utakon. Szerintetek? (ladasok kimeljenek)

2014. júl. 22. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nissan navara, land roverbol tobb is van, ami megy mint a szar... :)
2014. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fordnál is körbenéznék. Söt a GMC-ket is megkukantanám
2014. júl. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
subaru forester, mitsubitshi outlander. ezeknek állítólag tényleg jó az üösszerékhajtása., és ezek nem igazán terepjárók, hanem olyan emelt kombiszerűségek. Subarunál ott van még a legacy, meg a kisebb impreza normál hasmagassággal
2014. júl. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lada Nívát vegyél, az biztosan nem ijed meg a sártól. 300ezertől a zsír új 3gurigásig válogathatsz.
2014. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lada kilőve, azért nem 1800ban élünk.


Nem hinném hogy akármelyik ford vagy gmc többet tudna egy subarunál(foresternél). A Landy lehetne még egy jó választás, de akkora autót nem akarok(persze most nem a freelanderről beszélek). Ahol lakok van egy outlander és télen nem képes felmenni még hóláncal se(a navaranak sikerült, de lefelé a ha megcsuszott sokat számít az a 2t)

2014. júl. 22. 11:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Mennyi pénzed van rá?

Pajero, Land Cruiser, G Mercedes, Hilux

A legolcsóbb ami jó lehet: Suzuki Samurai

2014. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem egy olyan komoly dologban, mint az autóvásárlás, nem a gyk-n kéne tanácsot kérned. Nézd végig az újságokat, a hasznaltauto.hu-t és Te döntsél!!!
2014. júl. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

mennyi pénzt szánnál rá? az eddíg elhangzot kocsik java jó választás lenne.

Esetleg nézegess az audi öszkerekes modelljei között (quattro) de vagy az allroad-okat.

2014. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Olyan 2-2.5 misi.

Gondoltam azért kérdezem meg itt, hátha van valakinek személyes tapasztalata.

Eddig a g wagen tetszett a legjobban amit mondtatok, csak sajnos ennyi pénzért nem éppen az újabb példányok vannak. Szerintem egy forester lesz, de még meglátom

2014. júl. 22. 14:35
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy Off-Road-os fórumot, ott biztosan fognak tudni hasznosat mondani- elvégre ők derékig másznak a sárban.


Haver Pajeroval melózott a szőlőben, volt hogy sárban húzta felfelé az utánfutót és felment. Nem tudom mik a Forester képességei, de G Mercit, Hiluxot, Uazt, Nívát már láttam esőben a hegyekben, Forestert még nem - bár ritkán járok arra :D

2014. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!