Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért megy most ilyen rosszul...

Miért megy most ilyen rosszul a vezetés?

Figyelt kérdés
Most csinálom a jogsit eddig 22 órát vezettem és már vagy 4órája úgy érzem hogy nem megy valami jól a dolog. Eddig nagyon szerettem meg vártam az órákat, élvezetem most viszont próbálok koncentrálni meg figyelni ezerrel de így is becsúsznak hibák. Amikor elkezdtem a vezetést az oktatóm azt mondta tehetséges vagyok és lehet hogy már 30óra után mehetünk vizsgázni de max 40 órával meglesz most viszont nagyon távol érzem magamtól vizsgát. Volt valaki hasonló helyzetben? Tudnátok tanácsolni valamit? Akár már a vizsgával kapcsolatban is mert attól mér most kiver a víz...

2014. szept. 13. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

"az oktatóm azt mondta tehetséges vagyok és lehet hogy már 30óra után mehetünk vizsgázni de max 40 órával meglesz"

a tehetséges az aki max 30 órát vezet, de aki 40 óra után nem képes megcsinálni a vizsgát hát azt inkább letiltanám...

2014. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tarts egy kis szünetet ,hogy fejben össze tudd magad szedni. Feltételezem az oktatód is hajt, hogy már X óránál jártok és a vezetésnek már tökéletesen kéne mennie, de te még nem vagy azon a szinten amit ő és te is elvárnátok. Ez frusztrálttá és idegessé tesz, ennek következtében jönnek a hibák.
2014. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó alkalomig voltak hibáim, sosem volt tökéletes a vezetésem. Ennek ellenére a vizsgán egy lefulladástól eltekintve minden sikerült. Nagyon fontos, hogy az oktatód elmondjon mindent, amire figyelni kell. Én az alap 30 órával sikeres vizsgát tettem annak ellenére, hogy szinte mindig voltak kisebb hibáim a vezetési órákon. Ezek a hibák azért vannak, hogy tanuljunk belőlük és a vizsgán ne kövessük el ugyanazt.
2014. szept. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, és minden jó lesz. Kitartás :)
2014. szept. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :) szerintem tartok egy hét szünetet aztán remélhetőleg újult erővel folytathatom.
2014. szept. 14. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!