Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra 1.7 CDTI mennyire...

Opel Astra 1.7 CDTI mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Jó ez a konstrukció? Mennyire megbízható a motor? Érdemes ilyen autót venni? 2,5 milla a keretem rá. Tudom, hogy 1.7-esből többféle is van (más-más LE). Melyiket érdemes?

2014. okt. 17. 03:19
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nekem ez a teljesítményadó kalkulátor nem működik...


Amúgy miket kell fizetni az autóra?

-Teljesítményadó

-Bizosítás


Ezen kívül van valami?

2014. okt. 25. 22:20
 22/28 anonim ***** válasza:

Ez a klímás dolgot nem nagyon értem... Az 5 ajtósban is ugyan úgy van klíma, nem csak kizárólag a kombiban.

Nekem teljesen megfelel H-ból az 5 ajtós. Alapból a csomagterét átlagos méretűnek mondanám. Azért nem az a mini kategória, mint mondjuk egy Swifté. Igaz, nekem nincs benne mélyláda, nem is vágyom rá. A hátsó üléseket lehajtva pedig egy EUR raklap is befér. Ezt konkrétan tanúsíthatom! :)

2014. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Amit "csak úgy" kell fizetni, nincs.

Műszaki időnként, olajcsere, szűrőcserék, egyéb szervizelés.

Ha most tél előtt veszed, valószínű egy szett felnire és téli gumira is be kell majd ruháznod.

2014. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ja,meg persze vételkor az átírás, eredetvizsga...
2014. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Itt a netrisk

[link]

Szép a Sport Tourer is, az is jó választás! A kilátás hátra elég nehézkes arra érdemes készülni. Az optika miatt az ablakok és a szélvédő összébb van húzva. Hát igen a szépségért szenvedni kell :) De ha tolató radarost veszel a nagy segítség.

De iszonyat nehéz. Hiába írják, hogy 1450kg a száraztömeg. Totalcar-osok lemérték egy kombi tesztben és 1600Kg felett volt!

2014. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

22-es. Milyen klímás?


Mert én ilyen mélyládára gondoltam: [link]

2014. okt. 26. 16:37
 27/28 A kérdező kommentje:
És az baj, hogy nehéz?
2014. okt. 26. 16:39
 28/28 A kérdező kommentje:
25ös. Miért nehézkes a kilátás?
2014. okt. 26. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!