Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy Vw Vento,1.6 Benzine...

Adott egy Vw Vento,1.6 Benzines. A problémám az, ha "túl sok" elektronikát használok, az autó megáll.5-10 perc után újra indítható és tudok vele megint menni. Mi lehet a problémája?

Figyelt kérdés
Az autó 5hónapot állt a kereskedésbe ezzel az akksival, föl is kellett tölteni, hogy el tudjam hozni. Az autó nem teker indításnál, pöccre szokott indulni. Hallottam már, hogy lehet, hogy a generátorral van probléma, vagy lambdaszonda, vagy akksi cserére szorul. Ha csak világítást használok semmi probléma, de ha mellé kapcsolok ablakfűtést, rádiót, fűtés vagy akármit, akkor megáll az autó.

2014. okt. 28. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
És miért csak 5-10 perc után indítható?
2014. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom. De várni kell vele és akkor megint indul az autó
2014. okt. 28. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Az akkufeszültség miatt nem indul be vagy az indítómotor forgat és mégsem indul be?
2014. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát miután megáll az autó, és várok vele egy picit, utána megint pöccre indul.
2014. nov. 5. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Márdi hogy ha minden megy, akkor mennyire esik le a feszültség. Ha nagyon leesik akkor aksi, vagy generátor. De én az aksira szavazok.
2014. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!