Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri Keeway Matrix-50-t venni?

Megéri Keeway Matrix-50-t venni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha robogót akarsz semmiféleképpen ne keeway-t vegyél. Nekem olyan volt az első és rettenetesen rossz volt. Most Malaguti Phantom F-12-m van, ami szerintem nagyon jó, de jók még az Apriliák, ha meg a retrósabbakat szereted akkor Vespa.
2008. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

A keeway nem rossz robber egy kínainak. Ott ugyanis nem mennek vele gyorsan, mert főképp városban használják, és ezért nem is igazán kellenek képességek.

Szerintem a jelenlegi robogókínálatból az egyik legjobb a YAMAHA aerox. Gyors, fordulékony, viszonylag keveset fogyaszt, és olyan BREMBO fékekkel van felszerelve, amik 90-ről megfogják kevesebb mint 10 méter alatt. Használtan 100-150-200ezerért már kaphatsz.

2008. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
a keeway szerintem is gyengus. biztos nem olyat vennek.
2008. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem szólom le a Keeway-t, biztos jó az árához képest. De lehet, egy új Keeway árán egy jó olasz, vagy japán használt robogót kapsz! Ha van megbízható forrásod, vagy hozzáértő ismerősöd, aki segít, hogy ne egy lehasznált, széthajtott romot vegyél, biztos jobban jársz, mint a kínaival! Nekem van szerencsém ismerni a Keeway focust, mátrixot, meg az aprilia Scarabeot. Hááát, tudom, hogy más stílus a scarabeo, de, hogy mint motor, mennyivel jobb, mint a Keeway-ek, az nem kifejezés. A megbízhatóságukról sem tudok jót mondani. Ismerőseim még a Yamaha Aerox-ra esküsznek nagyon, azt én még nem próbáltam.
2008. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ismerőseidnek igazuk van.
2008. aug. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha újat akarsz venni, és nem túl dráháért, de megbízható gépet, vegyél Kymcot. Klasszisokkal megbízhatóbbak a Keewayeknél.
2008. aug. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez a motor nekem tökéletes volt vizsgázni, nem volt gond a gyorshajtással:D csoda ha megy 60-at:Á:D
2011. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak annyit szolnék hozzá hogy igen, a keeway 60- 65 körül megy végen. De akinek az aprilia, az aerox meg a F-12 megy 80-at, az mérje már be GPS-el azt a 80-at mert jó lesz az 70-nek is.
2015. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az 50-eseknél bevált szokás hogy jelentősen csal az óra hogyha nem is megy gyorsan, az érzés az óra által meglegyen, közben meg 60-nal leelőz egy 1-es swift.
2015. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!